Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy nagyon jó lánybarátom,...

Van egy nagyon jó lánybarátom, mit adjak neki szülinapjára?

Figyelt kérdés
Ötleteket mondjatok légyszíves, konkréten példákat, mert abszolút fogalmam sincs, előre is köszi(:

2013. jún. 4. 21:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
fiú vagyok az elfelejtettem írni
2013. jún. 4. 21:09
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz ismerni is kéne őt:) Amit szeret valahogy azokba gondolkozz. De ha igazán ütőset akarsz akkor vegyél egy pólót és vasalj rá valami mintát. Lehet kapni olyan papírt amire egy egyszerű házi nyomtatóval is kinyomtathatsz rá valamit és azt rávasalod a pólóra.

Azt tudom hogy figyelni kell milyen színű ruhákra javasolják a papírt mert van külön fehérre és feketére. De fehérre valót jobban lehet találni mint feketére és azzal célszerű nagyon fehér pólóra vasalnod a képet. Ennek sikere szokott lenni. Én a barátnőmnek karácsonyra adtam ilyen pólót, és szó szerint jobban örült ennek mint a minőségi parfümnek, amit mellé adtam.

Azt hogy mit teszel rá, rád bízom mert te tudhatod ezt. De ezek a fajta ajándékok nagyon ütni szoktak.

De ha nézelődsz a neten találsz olyan cégeket ahol vállalnak hasonlót akár párnára vagy bögrékre, de az nem olcsó ugyan, de azoknak is szokott sikere lenni.

2013. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) De neki nem igazán jönnek be az ilyenek:/
2013. jún. 4. 21:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz neki nyakláncot, karkötőt, valami illatszert, körömlakkot..
2013. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
tényleg körömlak :DD köszönöm:D
2013. jún. 4. 21:58
 6/16 A kérdező kommentje:
csak színt nem tudok választani:S
2013. jún. 4. 22:07
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a lány stílusát, de a halvány színek szinte mindenhez mennek, azzal nem foghatsz mellé.
2013. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy egyáltalán nem értek így a színekhez, tudom, hogy rózsaszín bejön, de abból is van sok árnyalat ugye, és tuti rosszat választanék:S a feketével nem foghatok mellé, az meg nem jó ilyenkor nem ?
2013. jún. 4. 22:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor? Milyenkor? :)

Jó a fekete, ha szereti a lány. Amúgy tényleg van százféle, szerintem majdnem mindegy milyet veszel, a lányok örülnek mindegyiknek.

2013. jún. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak, hogy szülinapra fekete kicsit fura, de én tényleg abszolút nem értek ilyenekhez, de csak találok valami normálisat:) milyen árba van egy átlagos körömlakk Tescoba vagy Rossmannba ?
2013. jún. 5. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!