Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme haragudni?

Van értelme haragudni?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm újabban aligha foglalkozik velem amióta van pasija. Van facebook-on osztály csoportunk, de mivel nem jövök ki az osztállyal így nem vagyok benne. Osztály főnökünk nem internetezik és ezért a barátnőmet kérte meg h tegye fel a csoportba a szóbeli érettségink időpontját és szóljon h jún. 5.-ére meghívta a csapatot "szerenádra". hát, én voltam az egyetlen aki ezeket nem tudta... a volt osztály társam kérdezte tőlem tegnap hogy: "mész este a szerenádra?" csak néztem.... Megkérdeztem barátnőmet azt mondta h már 1 hónapja ki van rakva a csoportba... és hogy azért nem szólt mert volt fontosabb dolga is és "nem az én bajom hogy nem vagy a csoportban".



Van értelme haragudnom rá???


2013. jún. 6. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:

párom és a szüleim azt mondták ne foglalkozzak egy ilyen "szemét k...vával" ha ennyit ér neki a legjobb barátnője.


de nekem hiányzik! de tegnap alaposan elküldtem melegebbre.. ki akarok békülni de fáj amit tett/mondott. szerintetek???

2013. jún. 6. 18:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Csajszi a párodnak igaza van, ez egy szemét k*rva. Látom szerenád van, szóval már végzel, szabadulj meg a szeméttől, amint tudsz, szerencsére már nem lesz rá szükséged. Amúgy teljesen megértelek, az én barátnőm, amióta fellép táncosként, le se szarik, képzeld még közös képet sem tesz fel rólam mert szégyell engem, mert nem vagyok elég menő az ő társaságába, de a lelki szennyesét hallgassam meg, na arra jó vagyok...

Haragudni ne haragudj, mert szánalmas a csaj, és csak magadat dühíted ha haragszol, ő nagy ívben tojik rá.

Hallod, tiltsd le a fenébe, akkor nem is látod és nem is dühít, de csak ha már elkerültél tényleg onnan, addig azért vedd igénybe az infóit (amíg szükség van rá), én is ezt csináltam régen, most 2 év telt el és visszakönyörögte magát. Már nem vagyunk barátok, csak néha írunk egymásnak, de nem tartom a haragot és nem bízok benne, jobb a lelkemnek :) amúgy a sors mindig visszaadja:) Sok sikert és türelmet! :)

2013. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez a két dolog kicsit összefüggéstelen... úgy gondolom, próbáld meg megbeszélni vele, hogy a barátja miatt úgy érzed, elhanyagol téged, pedig te szeretnél vele lenni stb.

az viszont, hogy emiatt haragszol rá, szerintem kevésbé jogos. igaza van, a te bajod, hogy nem vagy a csoportban. szerintem érthető, hogy nem vagy jóban az osztállyal, de el kell fogadnod, hogy máshol nem nagyon tudjátok megbeszélni a dolgokat (bár szerenád, szóbeli meg ilyesmiből kiderül, hogy végzős vagy, így ez már úgysem aktuális, mert már nem kell sok mindent megbeszélnetek), de szerintem igazán nem halnál bele, ha a tagja lennél a csoportnak, nem kell mindig beszélgetni ott, de legalább jól vagy informálva. a mi osztályunk mindent ott beszél meg, és elég fontos dolgokból maradnánk ki, ha nem lennénk benne a csoportban.


18/L

2013. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az a baj hogy az osztályunk kicsit se összetartó mindenki utál mindenkit a háta mögött ha meg együtt vannak: hé haver megyünk inni??

a csajok meg csak nyafognak h rózsaszín tabló legyen stb.


engem se az ivászat nem érdekel se a tabló... mindenképp rajta kell lennem innentől kezdve ha tetszik a háttér ha nem akkor se tehetek semmit.


én nem gondolkodom úgy hogy "fúúhh még fiatal vagyok akkor buli pia sex." és lánylétemre fingom nincs a divatról, jó valahogy nézzek ki, de nem olvasok divatlapokat nem a legmenőbb boltokban vásárlok és nincs közös hang innentől kezdve szardarab vagyok amit folyamat nyomatnak a hátam mögött... amíg a csoport tagja voltam találtam komikat amibe engem basztatnak... amikor meg kiírtam h menjünk el pizzázni suli után úgy h a bejárósok is haza tudjanak menni leszólták az ötletem.

Barátnőm ugyan ebben a cipőben van de ő imád segíteni, a tanárok annyit mondanak: Ki tudna esetleg..? már egyből ugrik h majd ő... pedig folyamat gúnyolják basztatják.


Én még a tanárral is üvöltök ha úgy szól... 3 évig sosem vesztünk össze erre hirtelen ez van.. mindíg külön szólt hogy

"Figy megdumáltuk az osztállyal ofő is benne van, ez lesz"


de most hogy van palija egyfolytában otthon van és a gép előtt ül... ha elhívom sétálni az a válasz h "nem mert fent van facebook-on" ienkor megkérdezem h: és baj ha lelépsz 30 percre???

azt mondja h igen mert fél h megharagszik a srác.


egyébként szakmára is ugyanoda jelentkeztünk hogy együtt maradjunk de őt felvették olyan suliba is h a pasijához akar menni.. őt 2 hónapja ismeri kb. engem meg 4éve.


Régen ha valami vicces és gázos videot vagy képet néztem mindíg nevetett, most az a válasza: bocs de ez nekem gyerekes.


3 hónapja megnéztük a Hannah montanat (mégha gáz is), de ezt szeretjük ez volt akkor a menő és ez volt az első témánk mikor megismerkedtünk.. most lekoppint h gázos, de a pasijának kirakott egy Hannah montanas képet "szeretlek" szöveggel

2013. jún. 6. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg igaza van abból a szempontból az előttem lévőnek, hogy benne kéne lenned a csoportba, magadért, hogy megtudd az infókat és még amiatt, hogy ott néha másról is beszélnek, aztán max jól kiröhögöd őket. De abban nem értek egyet, hogy a legjobb barátnő miért tesz szemrehányást miért nem segít? Mondjuk én ezt annyira nem tudom felfogni, mert én meg olyan, mindenkinek segítő fajta vagyok, amíg nem ered hátrányom belőle pláne a legjobb barátnőmnek és a páromnak, olyanoknak akik közel állnak hozzám. (mondjuk már olyat is hallottam, hogy a csaj a saját pasijának nem adta oda a megtanulandó tételeket, ami nagyon furán ért, főleg, hogy mögöttem veszekedtek és én éreztem cikin magam) :)
2013. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szegényke, sajnálom, hogy így alakult, ez nem barát, nem te vagy a ciki, inkább ő. Keress, olyan társaságot, ahol elfogadnak, ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Te egy értékes ember vagy, ne foglalkozz a szemetekkel, a mi osztályunk is ilyen szar volt, nem értem miért kell gyűlölködniük, nincs életük úgy tűnik. Mert ha lenne mivel foglalatoskodniuk, nem lenne idejük téged csesztetni. Mindig is rühelltem az ilyet és fogom is. Engem képzeld egy k*rva még mielőtt nem is találkoztam vele, hanem hallotta a nevemet, már akkor azt mondta, hogy egy szemét vagyok, látatlanba rólam, nekem eddig ez volt a legmegdöbbentőbb. Az emberi gonoszság határtalan.

Fel a fejjellel! Remélem jobb embereket találsz! Az utána lévő osztályom amúgy már nekem is jó volt és most egyetemen is jó a szakom :) Amúgy neki meg majd visszaadja a sors, de ha nem lesz palija vissza ne fogadd ám :)

2013. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jogos! köszönöm! csak hiányzik egy picit!
2013. jún. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!