Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen lehet meleg fiúkkal...

Milyen lehet meleg fiúkkal barátkozni?

Figyelt kérdés
Filmekben viszonylag sokszor szerepelnek meleg fiúk, pl. Beépített szépség 2-ben is. Olyannak tűnnek, akivel lehet vásárolni, megbeszélni a csajos dolgokat. Néha eszembe jut, hogy milyen lenne, ha lenne egy meleg barátom vagy ismerősöm. (22/L)

2013. jún. 7. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik legjobb barátom meleg. Nem járunk naponta vásárolni, de volt már, hogy vele mentem el ruhát venni. Igen kemény kritikát kaptam tőle, hogy mi áll jól és mi nem.


Régebben pasi ügyekben is mindig elmondta a véleményét. Sose azt amit hallani akartam, hanem amit gondolt.


Viszont én minden barátomtól ezt várom el.

2013. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó neked.:)
2013. jún. 7. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
nekem van egy olyan fiú barátom, aki nem meleg, viszont sokan azt hiszik róla.. ugyan úgy lehet vele vásárolni, ruhákról, meg szépségápolási dolgokról, pasiügyekről beszélni.. imádja a szappanoperákat, teljesen úgy közelíti meg a dolgokat, mintha ő is lány lenne.. és biztosan tudom, hogy a lányokhoz vonzódik, mert már elmondta volna ha nem így lenne (mindent megoszt magáról, azt s amit nem akarok tudni)és most is épp egy csajba szerelmes.. csak azért írtam ezt le, mert ezek a dolgok nem attól függnek, hogy valaki meleg e, az egyik barátnőm nővérének van egy meleg haverja, aki gyúrni jár, férfias és esze ágában nem lenne cuki-lányos dolgokkal foglalkoznia.. valószínűleg ő lehet a bika az ágyban :D
2013. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!