Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyünk, hogy lekoptassuk...

Mit tegyünk, hogy lekoptassuk ezt a csajt? Már nagyon idegesít minket.

Figyelt kérdés
Szóval... van egy baráti társaságom (több is de most ebben van a baj) 13-17 éves korosztályig terjedünk ki :) Én 13 éves vagyok, három másik lány 13, van két 14 éves lány, két 17 éves lány és egy 16 meg egy 17 éves fiú, néha hozzánk csapódik még egy 16-17 éves fiú is :) Egyikükkel van a baj. Sz@rkavaró, hazudozós csaj. Régen is mindig hazudott nekem és a legjobb barátnőmnek, ő legyen most A. A problémás csaj (most B-nek nevezem) arra fogja, hogy azért hazudik, mert nem talál más érdekesebb témát. B amúgy nagyon szerelmes a társaság szépfiújába, C-be, akinek viszont közülünk egy másik lány, D jön be. D aranyos lány, kicsit csendes de nagyon szeretjük. Tudja, hogy bejön C-nek de nem viszonozza. Az ő legjobb barátnője E. B is tudja, hogy C-nek bejön D. Jópofizik neki, de közben itt a társaságban terjeszt olyanokat róla, hogy mekkora egy rib@nc és ilyesmik. D-nek elmondtuk, mivel alapból nem bírjuk B-t csak olyan hülye, hogy akárhogy éreztetjük vele, hogy nem bírjuk ott marad nem kopik le. Pattog nekem is, hogy szar a körömlakkom, mert már kezd lejönni... Persze oké, ha megemlíti valaki, hogy talán nem ártana leszedni a körömlakkot és újra befeteni, de B egész en 8-ig azon lovagolt, hogy deszar a körmöm. Legszívesebben elküldtük volna D-vel a p*csába, de inkább nem megyünk bele ilyesmi összetűzésekbe. Meg veszélyesen sokmindent tud rólam B amik nem lennének előnyösek ha kiderülnének. Mindenki tudja a dolgokat rólam kivéve talán az egyik fiút és emiatt is békések vele, mert tudják, hogy oltári gáz lenne, ha kitudódnának rólam a dolgok. B el volt szállva magától, hogy hú de menő hogy cigizik... D-től tarhálta a cigit, de mióta mindenki piszkálja azzal, hogy cigizik csak D, E és én szívunk néhány szálat (én is D-től tarhálok meg E is de nekünk szívesen ad). C-t is idegesíti B, csak ő nagyon rendes fiú, nem is értem hogy viseli el, hogy B állandóan ölelgeti őt meg minden... B amúgy A-nak az osztálytársa. Rólam nem pletykál már, de rám van kattanva aaz ismeretségeim miatt (mivel a koromhoz képest az átlaghoz viszonyítva sok embert ismerek és főleg helyes fiúkat így általam keresztül szerintem ppróbálná megismerni őket, mert C-nél nem tud meegmaradni) Valamelyik nap rámászott E pasijára, akivel most már szakított E de azóta nem is nagyon jár a társaságunkba szerintem B miatt, meg azért mert fáj neki a szakítás. B mindent tudni akar, kinek ki a barátja, van e valami gáz a kapcsolatban meg látni akarja őket én nem is viszem oda a barátomat mert 100%, hogy rámászna, főleg úgy, hoyg ő is idősebb fiú meg olyan stílust követ ami bejön B-nek. Szerencsére el fog költözni ezen a nyáron, de kijelentette, hogy péntekenként le fog jönni hozzánk (mindig pénteken ütközünk a társasággal) és már mindenkinek elege van belőle. Meg elég beteg is. Csinált egy facebook oldalt és a posztjaihoz a profiljával odakommentel... D teljesen ideg mostanában ha meglátja B-t fintorogni kezd. A két velem egyidős csaj F és G se bírja főleg hogy ők is tudnak minden ilyesmit. Mindenki fintorogva néz rá, ő meg mellénk ül megfogja a kezünket és jópofizik, de már senki nem teszi a bizalmasává semmilyen ügyben, mert ki tudja mikor fogja őt kipletyizni... Most, hogy nagyvárosba fog költözni még nagyobb pofája lesz. Kéne már valami módszer amivel ki tudnánk iktatni ezt a csajt mert mindenkinek roh@dtul elege van belőle. Szerintem csak a cigi meg a pletykák miatt jön meg hogy ne kelljen otthon lennie, mert amúgy egy barátja sincs. Nem is csodálom. 1000 esélyt kapőott tőlünk, mindet elb@szta.
2013. jún. 8. 16:29
 1/10 A kérdező kommentje:
hoppá elírtam az elején :) 13 évesből rajtam kívül ketten vagyunk, 14 éves helyett 15-öt akartam írni és belőlük van 3 :)
2013. jún. 8. 16:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted lesz aki ezt a f@szságot végigolvassa?Menjél bicajozni,vagy rajzolni.
2013. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nemtom, de H-ként beszállnék a sztoriba
2013. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tiszta szappanopera. Sok eszed van, ha 13 évesen bagózol. Ennyi volt a lényeg.
2013. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Figyelj: MI VAN???

Még ha kis is látnék belőle valamit esetleg..A-G ... nemlehetett volna kamunevet adni??

2013. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a kurv@ sok segítséget <3 Nem igaz hogy nem lehet végigolvasni -.- Iiiiistenem... Nem adok kamunevet betűvel egyszerűbb volt.
2013. jún. 8. 18:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Uncsiiiiiiiii

foglald össze a lényeget három mondatba, akkor talán végigrágja magát rajta valaki.

2013. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon hosszú,nagyon nyögvenyelős,nagyon meg kell erőltetni magam,hogy megjegyezzem ezt a csomó betűt és hogy ki mit csinált előzőleg stb..

De nézzük a valóságot:te egy 13 éves hisztis csaj vagy.Nem kellesz majd később semelyik barátodnak sem,hidd el,nem fogják veled 20 év múlva tartani a kapcsolatot.Szánalom,hogy NEM TUDOD A SZEMÉBE MEGMONDANI,hogy nem kedveled s hogy szálljon le rólad!!

ATYAÉG,de ovis vagy..


17/L

2013. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Összefoglalva egy mondatban: Van egy csaj, akit mind utáltok és le akarjátok koptatni, de nem tudjátok hogyan.

Na, ebből az A-tól Z-ig katyvaszból az jött le nekem, hogy a kétértelmű utalások nem működnek, az egyértelmű utalások SEM működnek. Mi maradt? Szépen eléálltok mind, ahányan vagytok és megmondjátok neki (nem durván, de határozottan), hogy a jövőben nem tartotok igényt a társaságára. Ennyi.

2013. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

őőő figyi látom leb*sztak előttem páran hogy hosszú meg hiszti stb úgyhogy ebbe én most nem megyek bele.

ha valakivel TÉNYLEG nem akarsz találkozni többet akkor vagy elküldöd őt (ha senki sem akar ez igazán nem probléma) vagy te mész el (ha mondjuk csak te utálnád, de itt azt hiszem nem ez a helyzet.). teljesen fölösleges jópofizni meg mosolyogni neki, ha meg beszól mondjuk a körmödre (ami azért nem a világ közepe, majd rájössz;) akkor mondd neki hogy mossa le Ő ha olyan k*vára zavarja. legyél te az erősebb :)

2013. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!