Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges hogy csak pótléknak...

Lehetséges hogy csak pótléknak kellettem neki?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, akivel az utóbbi időben elég jóban voltunk, előtte csak köszönőviszonyban voltam vele. Tudni kell róla, hogy a legjobb barátja elköltözött elég messzire innen. Tehát összebarátkoztunk meg minden, jártunk ki bulizni, jól éreztem magam, végre úgy éreztem hogy van legalább egy barátom(nem vagyok túl jó kapcsolatok építésében). Most az van, hogy a legjobb barátja visszajött végleg és amióta megint itt van, valahogy ingorálva vagyok, telefont sem veszi fel, ha neten ráírok egyszavas válaszokat kapok, ha valami gondom van akkoris csak fél mondatokat ír, mellesleg ha neki van problémája elvárja hogy 2 órán keresztül hallgassam meg stb. Jól érzem hogy én csak pótnak kellettem neki? Ilyenkor mit lehet csinálni?

2013. jún. 8. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold az adott lányt,mert bizonyosan csak pótlék voltál neki....ha ló nincs szamár is jó alapon.Ne foglalkozz vele,majd aztán meglátod hogy fog-e keresni valamilyen formában.
2013. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod csak pótléknak voltál jól az adott lánynak. Amint visszajött a másik fiú egyből nem barátkozik veled. Hanyagold a lányt és ha felkeresne mond meg neki ne nézzen hülyének.
2013. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!