Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátomról tudom,...

A legjobb barátomról tudom, hogy füllentett nekem. Szembesítsem ezzel? Nem tudom, félek, mert nekem nagyon fontos ez a személy, úgy szeretem, mintha testvérem volna, de bánt, hogy nem az igazat mondta nekem.

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy miröl volt szó, mit füllentett, mennyire fontos dologban nem mondott igazat.


Mert nem mindegy, lehet, hogy téged akart kimélni, vagy neki lett volna kinos a teljes igazság.


Meg azért akármilyen jó barát valaki, azért vannak olyan dolgok, amiket meg akar magának tartani.


HAcsak nem jelent neked igazán nagy problémát a füllentés tárgya, nem a ténye - akkor nem kezdenék emiatt stresszt csinálni.

2013. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy találkozó... kedden írtam neki, hogy találkozzunk hétvégén. A face szerint látta az üzenetet még aznap este, meg én is láttam, hogy fent volt.. azt mondta, nem volt fent é nem olvasta el az üzenetet... nem tudja, hogy a fész kijezi, mert nem figyel ilyenekre, tudom, hogy olvasta, de azt mondta nem látta. :(
2013. jún. 9. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt elöfordul olyan, hogy a gépe úgy van beállítva, hogy ha bekapcsolja, akkor automatikusan belogol, és neked visszajelez, annak ellenére, hogy arra az oldalra nem ment be.

Másrészt lehetséges, hogy tényleg látta az üzenetet, de valami miatt nem akart sem találkozni (mert más dolga volt, nem érezte magát jól vagy fáradt volt), de nem akarta neked mondani, nehogy megsértödj.


De ilyen apróság miatt nem érdemes cirkuszt csinálni, kivéve, ha az a szándékod, hogy megutáljon.

2013. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm... csak szerintem a barátság egyik alapja az őszinteség, tehát ha nem jó neki a hétvége, akkor mondja azt.. fontos az őszinteség.
2013. jún. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!