Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszom haveromra? :/

Walk w1th mee kérdése:

Jogosan haragszom haveromra? :/

Figyelt kérdés

Ritkán teszek fel itt kérdést de a vélemények a külvilágban megoszlanak erről..

Történt nemrég hogy kijöttünk ketten suliból hamarabb megszokott módon,és kint várt engem 3 cigány srác,haveromat elküldték hogy ha nemakar bajt álljon félre,ő megijedt v mi és odébb állt én meg megverődtem,esélyem sem volt..na és ezt ő végignézte,telefonált valakiknek de azok nem vették fel a telefont,ahelyett hogy odajöjjön segiteni és akkor esély is lettvolna ezt megúszni:/

semmi köze nemvolt a dologhoz,de akkor is kurv@ nagyot csalódtam benne,és még 2 évig osztálytársak leszünk,próbálok nem vetni ügyet a dologra de..most mit tegyek?:O


2013. jún. 9. 13:33
 1/9 anonim válasza:
Milyen barat az ilyen, aki vegignezi, hogy megvernek?! Beszelj vele, hogy miert nem segitett vagy valami. En biztos megvedem a barataimat, ha ilyen tortenne. Megertem, hogy csalodtal...
2013. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

hát én a helyedbe nem próbálnék ügyet vetni a dologra.. már ott elküldtem volna a pi***ba..

a barát az nem csak a "happy time"-ban van veled hanem a bajban is..

2013. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, jogosan haragszol. Ha nem is áll be a bunyóba, de egy tanárért vissza szaladhatott volna a suliba. Vagy be a közeli boltba, vagy kocsmába segítségért.
2013. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jogosan haragszol... Igazán kiállhatott volna érted.. Én nem egyszer álltam ki a barátaimért.. Még akkor is ha tudtam ,hogy megüthetem a bokámat miatta.
2013. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akárhogy szépíti cserbenhagyott. Jogosan haragszol, mint írták nem feltétlenül kellett volna verekednie elég lett volna visszamenni és szólni a portásnak vagy az ügyeletes tanárnak.
2013. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igazi barát, de nem az ö hibája, hogy megvertek. Biztos volt rá okuk és alapbol, ha ketten még meg is veritek öket, akkor legközelebb többen mennek...
2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó igen ezt tartom leginkább még szemelőtt hogy neki nem volt köze,és legközelebb nem úsztam volna meg ennyivel és ő sem,na meg úgy nagyon k.o-ra nem verődtem,de kb megalázódtam egy kissé,nem látszólagosan sérültem de sajogott utánna a hátam meg a combjaim,mivel az izmokra vertek rá..:|
2013. jún. 9. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen jogosan haragszol!

Kihívhatta volna a rendőröket!

Lehet hogy megijedt, de attól még tehetett volna valamit.


Én a helyedben hanyagolnám ezt a "barátságot", de finoman elmagyaráznám neki, hogy : megértem, hogy megijedtél, de akkor is segíthettél volna. Rendőr tanár, mittomén... ez nem barátság, és nincs szükségem ilyen emberekre a közelemben.

Lehet hogy bocsánatot kér, lehet hogy elmagyarázza hogy állatira félt, ezt meg kell értened, de tudatnod kell vele hogy fordított esetben te segítettél volna, hiszen erről szól a barátság!


nem kell vele összeveszni, meg elküldeni melegebb éghajlatra, hanem egyszerűen, nem kell vele beszélgetni, nem kell vele együtt elmenni sehova, nem kell jópofizni, stb...


2 évig inkább a tanulásra koncentrálj!


Mondjuk engem érdekelne hogy ? évesek vagytok, és mondjuk a sulitokban, ilyen esetre felkészítenek -e titeket? mert mondjuk ez valahol a suli, és a szülők hibája, hogy nem tanítják meg a gyerekeket arra, hogy ha baj van, és nem bírunk vele, akkor kérjük felnőttek, vagy arra érdemesek segítségét!

2013. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igazad van :/

10.esek vagyunk 16f és 17f

Nos,szó sem esett az ilyenről,ezelőtt már 2 ilyen bunyó is volt az enyémhez hasonló,tanárok/suli semmit nem tehet mert nem az iskola kapuin belül történt,ahogy ez sem :/

2013. jún. 10. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!