Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A kíváncsiságom...

Mit tegyek? A kíváncsiságom miatt rettenetesen érzem magam!

Figyelt kérdés
Én vagyok az előző kérdés kiírója is. Megtaláltam az említett személyt facen és twitteren is, de nem igazán örülök neki. Nem azért igazából amit találtam, hanem mert nem voltam hajlandó megvárni, amíg eléggé megbízik bennem és elmondja magától. Bűntudatom van, hogy tönkretettem ezt és nem bíztam meg benne eléggé. Mit csináljak, hogyan tegyem jóvá magamban?
2013. jún. 10. 01:05
 1/3 anonim válasza:
Mevaan, most én itt keresgéljem az előző kérdésed is, mi?
2013. jún. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, utálni fog mert nem véletlenül nem mondta el amit nem mondott el, az ember meg hadd döntse már el, hogy kinek mit/mennyit mond vagy oszt meg. Bár fogalmam nincs miről van szó de én biztos kiborulnék. Mondjuk ha egyszerű volt megtalálni amit megtaláltál, akkor az ő baja, ő rakta fel a dolgait.
2013. jún. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vezetékneves kérdés? De a vezetéknévben semmi különös nincs, vadidegenek lépten-nyomon megtudják. Nem értem, mi a gond...
2013. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!