Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak az emlékkönyvbe?

Mit csináljak az emlékkönyvbe?

Figyelt kérdés
Ideadta egy kislány hogy alkossak bele valamit, viszont rajzolni nem igazán tudok. Valami ötletes dolgot tudtok mondani? Vers már megvan, de kéne valami mutatót dolog is bele.

2013. jún. 10. 14:04
 1/2 MRC31 ***** válasza:
Én simán verset írtam anno. Pontosabban csak versike volt, minden különösebb érték nélkül. Volt amelyikbe rajzoltam. Nos, ha nagyon nem megy ötlet akkor ragassz bele valami képet, vagy vágj csipkét papírból és azt. Nem szó szerint csipke, fogj egy papírlapot, hajtogasd félbe majd ismét félbe, cakkozd ki ollóval és kész is! De ragaszthatsz bele valami szép falevelet is vagy csinálj olyat, hogy fogsz egy papírlapot, félbehajtod és a hajtástól belevágsz ollóval itt-ott, kihajtod majd betűröd és úgy hajtod vissza. Nem tudom, hogy beugrott-e, hogy miről van szó? Ezt ha beragasztod és kinyitja valaki akkor "térbeli" formák jönnek létre. Vagy egy egyszerűbb, fogj egy lapot ami kisebb mint a könyv oldala és vágj bele egy U alakot, majd ragaszd be és utána rajzolj köré valamit amit "ki lehet nyitni", maga az ajtó a vágással keletkezik. Lehet ez akár egy odarajzolt kis könyv borítója vagy egy láda fedele, a lényeg, hogy alá rajzolj szívet, kisnyulat vagy bármi más vicceset. Utoljára még egy figyelmeztető szöveg, hogy "Nyisd ki a láda fedelét!"
2013. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon szupi ötletek, azt hiszem most már tudok miből válogatni :) Nagyon szépen köszönöm a hasznos választ:)
2013. jún. 10. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!