Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is ki lennétek akadva?

Ti is ki lennétek akadva?

Figyelt kérdés
Ha egy nagyon jó koncerten a barátnőtök teljesen lerészegedne, és figyelnetek kell rá, és a szüleit felhívni, hogy jöjjenek érte, mert rosszul van, ti is annyira mergesek lennetek h nem vennetek fel masnap a telefont se?
2013. jún. 10. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
hát én is ki lennék akadva. A barátnő helyében. Nem nevezném túl nagy barátságnak, ha még annyit se vagy képes megtenni a barátnődért, hogy pátyolgasd, hazakísérd, vigyázz rá amíg kijózanodik... az lett volna az alap.
2013. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiúknál ez viszonylag természetes dolog, legalábbis a haveri körömben, gyakran megesik h valaki csúnyán kiüti magát, aztán haza kell vinni meg figyelni rá. Emiatt senki nem mérges mert tudjuk, h bármelyikünkkel megeshet:D Lányoknál nem tudom hogy van. (am csak nem felfeszten voltatok?)
2013. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én lettem részeg, és hazavittek a szüleim, de annyira ki van akadva hogy látni sem akar, egész nap hívogatom, és nem veszi fel.
2013. jún. 10. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
min akadt ki?
2013. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem így egy kicsit túlzás, hogy nem veszi fel. Elvégre ő "lepasszolt" téged a szüleidnek, nem ő neki kellett tartani a fejed, és támogatni téged, hogy megállj a lábadon.

Vagy még esetleg az, hogy ez egy nagyon különleges esemény volt a kettőtök barátságban? Mert ha igen, akkor jogos, hogy dühös, amiért elszúrtad.

2013. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nemnem rendesen pátyolgatott, és jól tette hogy kihívta a szüleimet. Két napja tudtunk a koncertről, de az tény, hogy mindkettőnknek az egyik kedvenc zenekara volt. De nagyon kétségbe vagyok esve, mert nem veszi fel, és nem akarom elveszíteni.
2013. jún. 10. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek, mert velem is történt már ilyen, nem igazán bírom a piát és többször volt már, hogy túllőttem a célon..

Viszont a barátaim, sosem hagytak volna ott, mindig segítettek és nem akadtak ki rám (egyszer volt rám nagyon mérges a pasim, de megbeszéltük és olyan nem volt, hogy emiatt ne szóljon hozzám). Volt olyan is nem egyszer, hogy nem én, hanem az egyik barátom rúgott be és én ugyan úgy ott maradtam velük, pl. amikor a nálam kétszer nagyobb osztálytársam kiütötte magát és nekem kellett felvonszolni az úthoz, amíg az ismerőseink értünk nem jöttek kocsival.. abból sem csináltam problémát. Ha valaki igazi barát, akkor ilyen esetekben inkább próbál segíteni, nem pedig hisztizik.

2013. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Saját magát védi a szüleidtől. Inkább rád haragudjanak egy darabig, és a kapcsolatotok ellen ne legyen kifogásuk, mint rá ki tudja meddig, és ugye ezzel azt is ki tudja meddig ismételgessék, hogy nem kéne épp vele...


Kérdezd má meg!!!

2013. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barát arról ismerszik meg, hogy segít, ha bajban vagy. Ha utána ezt felhánytorgatja, vagy valami módon ellensúlyozza, nem barát, csak egy önző kis dög.
2013. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!