Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Rockerek, emósok nem akartok ismerkedni? __/ L/F-t kérhetek, meg mégis, hogy hol laktok? :3

Keress kérdéseket hasonló témákban: rocker, emo, barát, tetszik, Black Veil Brides, kapcsolat

2013. jún. 10. 22:56  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
15/L Dabason lakom és emo vok.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/19Időpont 2013. jún. 11. 07:47 Privát üzenet
Dehát az emósoknak nm kell barát, emrt őket tökéletesen kielégíti, hogy otthon pityeregnek egyedül:D

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/19Időpont 2013. jún. 11. 08:10 Privát üzenet
*nem, *mert

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/19Időpont 2013. jún. 11. 08:10 Privát üzenet
Én is õket keresem xd

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/19Időpont 2013. jún. 11. 08:49 Privát üzenet
walaakíí nevű felhasználó válasza:

emo vaook :DD

Csepel :D

L/13

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/19Időpont 2013. jún. 11. 15:09 Privát üzenet
emo girl Budapest :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/19Időpont 2013. jún. 11. 15:35 Privát üzenet
14/emoL :33 írj privátba:) xxx

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/19Időpont 2013. jún. 11. 21:17 Privát üzenet
Walaakíí *-* nekem van csepel bicóm, azt üzeni neked, hogy találkozhatnátok :D xd

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/19Időpont 2013. jún. 13. 20:40 Privát üzenet
14/L,és Eger. :) A Black Veil Brides a kedvencem,meg a Papa Roach,és az Eyes Set To Kill. :P Én is szeretnék valaki olyannal beszélgetni,aki hasonló hozzám,mondjuk minimum a zenei ízlésünk egyforma :D

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/19Időpont 2013. júl. 1. 11:47 Privát üzenet
FeketeEnikő nevű felhasználó válasza:

14/L emo

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/19Időpont 2013. júl. 1. 19:51 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csajok miért jártok csúnya fiúval és miért van az, hogy bizonyos csúnya fiúkat mégis elutasítototok és nem akartok ismerkedni sem velük?
A párommal, napi szinten szeretkezünk, s Ő mégis párokkal szeretne ismerkedni, egymás előtti szex céljábol. Szerintetek miért vágyik erre, pedig tudja, hogy én nem szeretném!...
Miért van az, hogy sok lány csak addig kedvel, akar velem ismerkedni, amíg nem lát képet rólam? Ezek szerint a lányoknak mégis csak jobban számít a külső?
Mégis hol lehet molett lányokkal ismerkedni, akik nem flegmák? Nagyon bejön
Mégis mit csináljak, hogy a külsőm ellenére is érdekeljem a lányokat és akarjanak velem ismerkedni, ha bepróbálkozom náluk facebookon vagy kint a városban akárhol?
Azt mondjátok már meg ti nők, légyszíves, mert nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy ti nők mért nem válaszoltok egy "szia, lenne kedved ismerkedni" levélre? Mégis hogy máshogy lehetne...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!