Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha 3-as barátsá...

----Feni20557691---- kérdése:

Mit csináljak, ha 3-as barátság van és 2 ember nem bírja egymást?

Figyelt kérdés
Niki,Viki és én vagyunk.Viki nem nagyon bírja Nikit.Niki kiközösítve érzi magát,ha Vikivel játszok többet.Viki néha megsértődik,ha Nikivel játszok.Nem mindig engedi,hogy Nikivel játszak.Igaz,hogy Vikivel ugyanarra a sportra járunk,és vele többet vagyok,mert hétvégén van az edzés.Niki azért nem sértődik meg.Próbálok ezzel is,azzal is játszani.De Viki nem igényli,hogy 3-an játszunk együtt.Mit tegyek?Lécives írjatok választ,amit szeretnék kipróbálni.Előre is köszönöm a válaszokat.Remélem tudnak válaszolni.

#barátságproblémák #nem bírják egymást #nem engedi hogy ezzel játszak #megpukkad #mérges lesz #kiközösítve érzi magát
2013. jún. 11. 11:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Mit kell tennem?Lécives írjatok választ,amit szivesen kipróbálok.
2013. jún. 11. 11:39
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom,hány éves vagy,de gyerekkorban általában nem működik a "3-as barátság".Szerintem próbálj meg külön velük lenni.Egyikkel az edzésen,a másikkal esetleg otthon,mert ha hárman vagytok együtt akkor Te vagy a központban és ha mindkettőjüket szereted akkor neked a legrosszabb,de ők soha nem lesznek jóban.Valószínűleg féltékeny rád a Viki,egy picit szeretne kisajátítani,ezért szerintem kerüld azt,hogy hárman legyetek.
2013. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

mert ha 12-13, v agy fiatalabb akkor ez teljesen természetes dolog! ezen mindenki átmegy, aki ilyen "3as barátságba" keveredik!

nálam ez ugy oldódott meg végül, mikor fiatal voltam, hogy az egyik személy kiesett ebből a 3asból, más barátokra talált!

nem igen tudsz ez ellen semmit sem tenni! maximum mondd meg mindkettöjüknek, hogy fontosak neked, és ne féltékenykedjenek!

amugy meg ez nem ugy megy, hogy ő mondja meg, h kivel játsz és kivel ne. azzal játszol, akivel akarsz!:D

2013. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig míg 9 évesek voltunk semmi baj nem volt.Egyszercsak Viki ki akar sajátítani.
2013. jún. 12. 18:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Nikivel 1.osztály óta barátnők vagyunk.Vikivel 2.osztályban lettünk jó barátok.3. volt egy clubbunk ott semmi baj nem volt.Egyszer csak mikor elkezdtem Vikivel egy sportra járni,azóta ki akar sajátítani.
2013. jún. 12. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
és te meg Tiki vagy
2016. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!