Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tippek barátszerzéshez?

Tippek barátszerzéshez?

Figyelt kérdés

24 éves, későn érő, barátok nélküli valaki vagyok, akinek inkább csak haverjai vannak, illetve konkrétan munkatársai, az egyetemi ismerőseim távol állnak tőlem. Alig járok el másokkal, valahogy nem volt eddig igényem emberekre, most viszont szeretnék változtatni az életemen. Akiket eddig ismerek azok jórészt elütnek tőlem személyiségben ezért nem tudnám őket elképzelni barátnak. Bár nem járok el szitne sehova, azért randizni randizom lányokkal, havonta átlag 2 csajjal az elmúlt pár hónapban, de valahogy éreztem, hogy szüziesnek, nem céltudatosnak képzeltek el, és zavarta őket, hogy ilyen vagyok...

Hobbijaim: zene, gitározás, filmek, néha túrázom. Munkám van, bár fizikai. Már csatlakoztam egy angol nyelvű különleges társalgási klubba de ott csak felszínesen ismertem meg 1valakit... Azon gondolkozom, hogy a gitározással kapcsolatban ismerjek meg másokat, erre pl nem tudom, hogy van lehetőség. Vagy esetlen önkénteskedem. A lényeg, hogy pénzem is elég kevés van ezekhez... Tipp, tanács?



2013. jún. 13. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj ezen, mert ha mindenhova úgy mész, hogy na most neked, barát, vagy nő kell, sosem fogsz találni. Ezt tapasztalatból mondom. Inkább próbáld meg elfelejteni ezt az egészet, tanulj meg boldog lenni egyedül ( jelenleg én is ezen dolgozom) és ha már nem lesz semmilyen hiányérzeted, akkor találnak majd meg az emberek jobb esetben. A legtöbben olyanok társaságát keresik, akikről nem az jön le, hogy szeretethiányuk van stb.. ezt most eléggé hülyén fogalmaztam meg, de remélem érted :)(20L)
2013. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ma lesz randim valakivel... És félek a lány nem fogad majd el olyan magányosnak amilyen vagyok. De mégistalálkozni akarok vele, mert szép, okos. Nem akarom azt hinni, hogy halálra van ítélve a dolog. Látod ez a helyzet. Én igyekszem lazán felfogni, persze egy idő után világossá válik neki, hogy milyen vagyok...
2013. jún. 13. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
pont ezt mondom, amíg neked probléma, magányos vagy, addig másnak is az lesz, ne így menj oda hozzá, nem is kell arról beszélned, hogy magányos vagy, csak egyszerűen ismerkedj meg vele és kész.. sugározd magadból azt, hogy rendben vagy magaddal és ne azt, hogy mindenképpen társra vágysz.. persze ezt sem erőltetetten, hanem tényleg így kéne gondold
2013. jún. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gitározol keress magadnak zenekart, az mindig jó ismerkedési alap.
2013. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Mintha csak engem írtál volna le.:) Tény hogy elsőként jól kell magad érezned a bőrödben. Ne görcsölj rá a dologra, inkább tűzz ki magadnak célokat, éld az életed és egy idő után megtalálod a hozzád illő embereket. Tudom, hogy nehéz, de igyekezz egy kicsit közvetlenebb lenni, lehet hogy nem olyan szimpatikusak a jelenlegi ismerőseid, de azért ne zárd ki őket teljesen, beszélgess velük. Ha esetleg elhívnak valahová, akkor menj. Sose lehet tudni mikor futsz össze olyanokkal, akikkel megvan a közös hullámhossz.


Amúgy a banda alakítás tényleg az egyik legjobb módszer lenne a hasonló érdeklődésű haverok megtalálására. Vannak olyan oldalak, meg fórumok, ahol keresnek bandába tagokat, esetleg nézz körül ilyen helyeken.


Sok Sikert!

2013. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!