Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok túllépni rajta. Mit...

Nem tudok túllépni rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Középiskolában az osztályomból megtetszett egy lány. Ismerkedtünk, barátkoztunk, aztán egy nap bevallottam neki az érzéseimet. Elutasított, mondván "az osztálytársával nem járna sosem, mert mindenki cikizné a suliban". Elfogadtam, barátok maradtunk. A barátságunk viszont nagyon jó volt, a lány a legjobb barátjaként jellemzett mindig.

Aztán jött a feketeleves. Egyre többet kamuzott a csaj, és amit művelt, az a kétszínűség legjava volt. Ballagás után egy házibulin vettem részt, amin ő is ott volt. Összejött a házigazdával... aki az egyik volt osztálytársunk. Kiakadtam, összevesztünk, azóta nem keressük egymást.

A sors fintora, hogy egy egyetemre, egy szakra kerültünk be, és szépen kerülgettük is egymást egész évben.

Ami igazán fáj, az az, hogy anno ilyeneket leírt, hogy "nagyon fontos része vagyok az életének", "nagyon unatkozik, ha nem tud elérni", stb. Egyáltalán nem keres fel. Csak szimplán megunt játékszer lettem?

Egy éve próbálom kiverni a fejemből a lányt, próbálok túllépni az egészen, de nem sikerül. Akárhányszor meglátom valahol, legyen az akár egy Facebook kép is, elfog a depresszió.

Mit tudok ilyenkor tenni? Mit tegyek, hogy ne fájjon?


2013. jún. 16. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, nem egy egyenes, gerinces csaj, az biztos, de ez nem tűnt fel az elején?

Még megteheti ezt, hogy szórakozik a férfiakkal, fiúkkal, később majd vele fognak ha idősebb lesz, és akkor azok a szemét hűtlen férfiak...

Ne légy depressziós miatta, ilyenkor az embernek sérül az önértékelése, tedd magad túl rajta úgy, hogy nem Neked való, mert Te sokkal jobb vagy nála. És így is van, emberileg biztosan sokkal többet érsz.

Külsőségek alapján meg nem érdemes párt választani, mert hamar zsákutcába fut a kapcsolat. :-(

2013. jún. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod! Már rég kinőttem abból, hogy a külső legyen az elsődleges szempont szerencsére.
2013. jún. 17. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!