Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tartjátok a kapcsolatot a...

Tartjátok a kapcsolatot a gimis barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy a gimis barátságokat ki mennyire tudta fenntartani. :)

Gondolom kettőn áll a vásár... ezért is érdekel, hogy általában mennyi idő után szakadnak meg a kapcsolatok.



2013. jún. 19. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem sokkal. Én alapból egy olyan baráti társaságba voltam benne akik más gimikből valóak. Persze az osztályomba is volt sok barátom. Egy klikkbe 6 an voltunk benne és megbeszéltük hogy gyakran összejárunk a gimi után.

Öhm igen kb 3 részre szakadtunk már az érettségi után 3-4 hónappal Páran egyetemre mentek szétszóródva. Mi 3 an megmaradtunk egyik haverommal meg még eggyel. Akkor ugye ők ketten egy suliba mentek tovább tanulni, én meg egy másik osztálytársammal akivel nem nagyon voltunk jóba pedig szintén egy OKJ szakra kerültünk sőt 1 csoportba is voltunk. A két haverommal is megszakadt a kapcsolat helyette jött az osztálytársam akivel nem voltam jóba, de egy ideig jó volt meg minden, de akkor teljesen széthullottunk. Én új társaságba kerültem a gyakorlati munkahelyünkön mert ott más iskolákból is voltak és úgy lettünk egy baráti társaság. Most hogy dolgozunk már teljesen összevissza kuszálódott minden. Gyakorlatilag a gimis legjobb haverjaimból eggyel tartom a kapcsolatot, aki ugye felkeresett engem és újra keressük egymás társaságát, de a többiekről is csak másoktól hallunk infókat, van olyan aki már külföldön van, van olyan aki elköltözött az ország másik felére, van már olyan akiből már apuka lett. Olyan is van aki sajnos már meghalt. Ugye hamarosan osztálytalálkozó jövőre lenne, de esélyes hogy idén december tájékára hozzuk mert sokan jövőre mennének külföldre és akikor nem nagyon fognak tudni hazautazni sem. És már most úgy áll a dolog hogy ebből nem lesz semmi mert alapból nem volt egy összetartó az osztályunk, de most örülünk ha pár haverral összefutunk....

Ez van.

2013. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3 éve végeztem gimiben, 6 osztályos volt, szóval 6 évig együtt a volt osztállyal..elején nagyon nem jöttünk ki jól, klikkesedés oda-vissza, aztán 11.-12. már nagyon jó volt. De ahogy az lenni szokott, mindenki más merrem sokan megváltoztak, kibeszélés, klikkesedés újra. A nagyobb banda 10 főből állt kb, velük első évben mikor elkerültünk hetente találkoztam, mostmár csak félévente-évente. Egy nagyon jó barátnőm volt gimiből, immáron 6. éve megvagyunk egymásnak, pedig tűz és víz a kapcsolat, havonta látjuk kb egymást.


Szóval..kb tudok a volt osztálytársakról nagyvonalakban, nekem ez így elég is. Az az egy lány viszont erős barát :)

2013. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3 éve már, hogy végeztem a középiskolával. Az akkori barátnőim közül 2 emberrel beszélek de velük is csak ritkán :S Az egyik dolgozik ugye nehéz összeegyeztetni a találkozásokat, a másik egyetemre jár és ritkán jön haza ezért ritkán találkozunk. Pedig középsuliban még azt hittem, hogy örökké barátnők leszünk aztán mégsem :(

A 3. volt barátnőmmel úgy szakadt meg a barátságunk, hogy én okj-s képzésre jártam ő pedig munkát keresett egy csomószor hívtam, hogy találkozzunk de ő sosem ért rá és én ezt egy idő után meguntam és már alig beszélünk. 1 év alatt így tönkrement.

Én nagyon szerettem volna ha megmaradnak a barátságaim de ugye nem csak rajtam áll.

Te kérdező megtartottad a gimis barátaidat? :) 21/L

2013. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én idén érettségizem.

Négyen vagyunk egy klikk az osztályban, többiekkel nem nagyon van kontakt. Van még egy srác, akit kedvelek, és még egy lány, de velük a klikkből csak én vagyok jóba :)

A négyes társaságból, az egyik barátnőm megy ki Londonba. A másiknak elég komoly párkapcsolata van, és a harmadik pedig elég eltűnős volt mindig is (nyáron egyszer-kétszer taliztunk).

A srác akivel jóba vagyok, ő meg ki Dániába.... Osztályból sokan mennek oda.


Vannak más barátaim is, akikkel gimin kívül tartom a kapcsolatot, és őket nagyon igaz barátoknak gondolok, mert velük van mindig rendes kontakt annak ellenére, hogy nem sulistársak. Nagyon örülök nekik, hogy vannak :) 3 ember, és rájuk tényleg szinte mindig számíthatok.


Gimiből szerintem egy-két emberrel fogom tartani a kapcsolatot, de ez szerintem még így is "nagy elvárás" a jövőre való tekintettel...

19/L

2013. jún. 19. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy éve érettségiztem. Azóta a legjobb baratnőmmel minden nap beszélünk, egy másikkal minden másnap. Egy harmadikkal csak heti egyszer, és végül egy sráccal kb. havonta. Sajnos csak Skype-on meg facen tudunk beszélgetni, mert én kint élek Londonban. Viszont mikor hazalátogatok, mindig összeülünl a lányokkal.
2013. jún. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!