Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek vissza tudom...

Szerintetek vissza tudom szerezni a haverjaimat?

Figyelt kérdés
Volt egy pár főból álló haveri társaságom,a kikell nagyon szerettem lógni és hasonló beállítottságúak voltunk, csak történt egy olyan dolog, hogy nem mentem le velük egy buliba mert nem voltam a legjobban akkor és hát pénzileg sem álltam úgy, nem engedhettem meg ugyanazokat mint ők. Aztán így napról-napra távolodtunk egymástól. Érzem a hiányukat és jó lenne újra velük. Igaz van köztük egy ember, akivel nem volt épp a legjobb kapcsolatban, talán részekről ő a visszahúzó erő.
2013. jún. 19. 21:50
 1/1 anonim válasza:
Keresd fel a barátaid,és mondd el nekik ugyanezt, valamint hogy találkozni akarsz velük.Ha nem találkoznak veled akkor nem is barátok, keress jobbakat! Légy kreatív és karizmatikus! :) Sok szerencsét !
2013. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!