Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lány barát ilyen létezik?

Lány barát ilyen létezik?

Figyelt kérdés
tudom mindjárt jönnek a negatív kommentek hogy mert te neked csak arra kéne vagy ilyesmi szó nincs ilyesmiről.. Egy olyan lány barát akivel el lehet menni szórakozni dumálni beszélgetni persze határokkal én nem akarok testi kapcsolatot vele csak barátkozni szimplán.. van ilyen létezik ilyen? negatív komiktól kiméljetek

2013. jún. 21. 11:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
írj privit! 13/L (ha gondolod)
2013. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 -nyancat- válasza:
100%
szerintem létezik :) de lehet egy idő után,akaratlanul is belé szeretsz vagy ő beléd,esetleg egymásba.szóval lehet csak egy darabig működne,de szerintem ez ember függő :)remélem segítettem
2013. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak ment a zöld kéz :) első kommentelő túl fiatal vagy hozzám :( bocsi de gyerekekkel nem barátkozok :)
2013. jún. 21. 11:17
 4/12 anonim válasza:
100%

veszélyes ez a fiú-lány barátság, sokan azt mondják, hogy előbb-utóbb úgyis beleszeretsz a másikba, de szerintem ez nem feltétlenül igaz. Nekem is vannak fiúbarátaim, van, amikor a másik nemmel könnyebben tudok megbeszélni bizonyos dolgokat (pl. mit tegyek, hogy xy felfigyeljen rám:)), mint a legjobb barátnőmmel.

Szóval szerintem szükséges is, hogy ne csak azonos neműek legyenek a barátaid.

16l

2013. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10 éve egy lány a legjobb barátom. Nem vagyok meleg, mégsem éreztem semmit se iránta. :) Emberfüggő...
2013. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem lányként pl. elég sok fiúhaverom/barátom van és szerencsére szinte soha sem fordult elő, hogy bármelyik fél részéről más is kialakult volna. 23/l
2013. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?:D
2013. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
23
2013. jún. 21. 11:37
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem van pár fiú barátom, nem tudnék rájuk máshogy nézni, remélem ők is így vannak ezzel, viszont szeretek velük lógni, a lányok legtöbb esetben csak plázázni, vásárolgatni, ilyenkor napozni ilyesmiket szeretnek...:/
2013. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én is örülnék ha lenne olyan csaj akivel eljárhatnák mozi meg ilyesmi helyekre..
2013. jún. 21. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!