Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék leszokni rossz...

Hogyan tudnék leszokni rossz szokásomról? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Legalább hat éve rágom a körmöm,és most 14 éves vagyok.Napi rutinommá vált ez a szokás.Sok mindennnel próbáloztam,pl kifestettem a körmöm,de azután az következett,hogy lekapartam és megint rágtam.
2013. jún. 21. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátaid, családod hogy ha látják hogy csinálod szóljanak rád.
2013. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2013. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kend be szrral! :-D Úgy tuti nem fogod rágni :-D
2013. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 niggamaci ***** válasza:

erre nincs megfelelo mmod egyszeru akaratero kell semmi mas

en nagyon sokat ragttam a kormom egyik osztarsam szinten ragta de olyannyira hogy...haddnemondjam el milyen iiszonyatosan nez ki meg most is a korme tehat ranezel es elfog az undor :s na ennyi kellett nekem is h tobbet ne ragjam a kormom mert eleg volt ragondolni h ha tovabb ragom nekem is ilyen lesz

en is 14 vagyok es nagy nehezen el is feledtem ezt a szokasom az oszttarsam azonban meg mindig ragja ( egyszer orvoshoz mentek ha jol tudom mert kb tovig leragta az egryik ujjan a kormot )

szoval csak azt ajanlom h akaratero kerdese!!! :) szép vagy ronda kezet akarsz?

2013. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen szépet.Köszi a válaszokat!

3.válaszoló,kösz de nem áll szándékomban szarral bekenni XD

2013. jún. 21. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokat rágtam régen, aztán vettem egy körömcsipeszt és naponta levágom hogy ne nőjön meg akkorára, hogy le tudjam rágni:)

Azt mondjuk nem írtad fiú vagy-e vagy lány mert lányoknak lehet nem áll jól a csutkára levágott köröm:)

2013. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok!
2013. jún. 22. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!