Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Alkoholisták lennének a...

Alkoholisták lennének a haverjaim?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén jártak kocsmába 1 éven át. Ha elmaradt a hétvége, akkor bepótolták mikor iskolai szünet volt de akkor mondjuk 3 napból 3x mentek inni.

Most, hogy nyári szünet, most heti 2x minimum, de inkább 3x mennek kocsmázni.

Ha van házibuli, és megjönnek az az első, hogy nyitják a vodkás üveget.

Múltkor elfogyott a vodka, meg a sör, és elmentek hajnali 2 kor a boltba, piáért, ami bezárt, és vissza fele örjöngtek az utcán, ordibáltak, hogy a f*é zártak be, és honnan szereznek most még piát. És az egyik haverom dühébe hozzá b*ta a telefonját egy fához.

Ha szóba kerül, hogy nem ér rá valamelyik menni inni, akkor már idegesek lesznek, hogy kimarad egy alkalom...


Most Ők normális fiatalok lennének, akik csak kiélik magukat, vagy ez már alkoholizmus?



2013. jún. 21. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Normálisok szerintem, leszámítva az ideg betegségüket én nyáron 7 napból 6 napot kocsmában töltök vagy a szabadban iszok valahol és mégsem vagyok alkoholista. Az év többi részében egyáltalán nem iszok.
2013. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!