Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Helyre lehet hozni még a...

Helyre lehet hozni még a barátságot? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Szóval, arrol lenne szó, hogy volt egy nagyon jó barátom...fiú. Nagyon jól megvoltunk...de egy idő után nem tudom milyen okból kifolyólag napról napra elhidegültünk egymástól. Ez kb novemberbe volt....azóta semmi. Már nagyon régóta ki akartam békülni de sosem tudtam össze szedni elég bátorságot. De az utóbbi napokban kicsit érdeklődtem...és hát van esély...szóval végeredményben arra lennék kiváncsi hogy helyrelehet hozni egy barátságot, hogy olyan legyen mint rég?

2013. jún. 21. 22:34
 1/3 anonim válasza:

elsőnek is derítsd ki hogy a barátod még érdeklődik e irántad...


...ha nem akkor ne erőltesd


...ha igen akkor próbálj vele minél több érdekes beszélgetéseket létesíteni vele és a végén azt fogod észrevenni hogy minden a régi

2013. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanolyanra mint a régi soha! De hasonlóra vagy rosszabbra vagy jobbra igen :) Velem is ez volt csak mi mindig chaten beszéltük élőbe meg soha de megvoltunk most meg egyfolytába bezsélünk élőbe és sokkal jobb a mostan mint a régebbi de volt mikor összeveszztünk és megpróbáltuk a régit még rosszabbb lett így egy új lendülettel tiszta lapot kezdtünk és most a legeslegjobb a barátságunk :)
2013. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2013. jún. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!