Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak? Mi lenne...

Most mit csináljak? Mi lenne a barátságunkal egy szakítás után?

Figyelt kérdés

Szóval ... Elmondom a "kis" szerelmi történetemet.

Van a suliba egy srác, aki jóval idősebb nálam, és ugyan,nem beszéltünk még, de nagyon szere/t/tem. Lehet hogy kicsit feltűnően rajogtam érte, mindegy. Az LBm ráirt. A beszélgetést elküldte nekem...

Bnőm: (miután mondta neki a srác, hogy mindent tu erről)

Hogy érted hogy mindent tudsz?

A fiú:

Tudom az egész ügyet, de nem foglalkoztat, van barátnőm.


Itt összetörtem teljesen, és még mindig nagyon <3 , de most még "messzebb" került tőlem... Megerőltettem magam, és kívántam nekik egy "sokáig" valamit...

Elmontam a hülye gondjaimat egy barátomnak, aki korábban mondta hogy járna velem. Az az igazság, hogy amikor egyik este csak ketten voltunk kint este (kicsi falu, esti élet 0) és közel ültünk egymáshoz a padon, valami furcsát éreztem.. Aztán a "jajj de hideg van" beszólása elrontotta a pillanatot. :D elképzeltem magunkat együtt. Az elején még "titok" de a pad mögött összekulcsoljuk a kezünket, a szülinapomon amikor csak ketten vagyunk, hosszan megcsókol.. Ilyesmik. Nem vagyok egy romantikus fajta, de az előző kapcs.ból nincs sok jó emlékem... Az a hülye srác még a kezemet sem fogta meg... Sehol.

Mind1. Az a kérdésem, hogy mivel a leírt fiúval elég jó barátok vagyunk, és ha járnánk, az tök szupi lenne xD de egy szakítás után mi lenne a barátsággal?

Azt sem szeretném, hogy ezért soha többet ne legyünk közel egymáshoz, vagy ha írok neki egy szívet hülyeségből, akkor annak,más értelme legyen mint szakítás előt...

Serintetek?



2013. jún. 22. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Pfff...
2013. jún. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Uuhh :D de rég láttam ilyen roppant értelmes válaszokat.....



***A végén nem "tök szupi lenne" csak kèső volt és nem pörgött az agyam ;D

2013. jún. 22. 06:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy járni fogtok? Hány éves vagy?
2013. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

15 vagyok. És onnan, hogy a faluból 3-an is írtak, h másolom "hali. Mikor jösz le a faluba?" (elkezdtünk beszélni) " figyi az xy k*rvára szerelmes beléd de nem tudja elmondai mrt nem tudja h te mit érzel :D (mondtam neki,h igazából mindig szerettem valamennyire) "az király m járni akar veled."

Volt egy másik aminek az volt a lényege, hogy én meg az a sràc annyira különbözünk, és az ellentétek vonzzák egymást.

A 3. Igazábol nem írt hanem felhívott, és ezt is megemlítette.

2013. jún. 22. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok ki együtt magatokat. Mi vesztenivaló van? Te is szereted és ő is viszont szeret. Csak beszéljetek erről és majd kialakul magától. ÍGy mind a kettőtöknek rossz! Ha szakítotok és tényleg jó barátok vagytok akkor azok is maradtok :)
2013. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
próba, szerencse
2013. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg nincs mit veszíteni. :)

Csak félek, hogy annyira nem lenne semmi, mint az előző srácnál. :/

Mondjuk nem úgy ismerem, szóval akkor.... Kiderül mi lesz.

2013. jún. 22. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme azon aggódni, hogy mi lesz a barátságotokkal. Ha már most járni akar veled, akkor már amúgy sem lenne a régi. :) A barátságból kialakultak szerelmek pedig nagyon mélyek tudnak lenni. Hosszú kapcsolat is kerekedhet belőle. :)
2013. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!