Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tud az ember barátokat...

Hogy tud az ember barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Amikor az ember mondjuk nem barátkozik sem a általános sem a középiskolai barátaival . Nem vagyok nyitott , de az emberek kedvelnek . Sok volt munkatársammal vagyok jó viszonyban , elmegyünk kávézi . Ami a fő gond ,hogy nincs kivel szórakozni járnom , vagy moziba menni , zenei fesztiválra .

2013. jún. 22. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, bárkivel akivel eldumálsz, vagy kávézni mész, azzal elmehetsz szórakozni, vagy moziba is. Valami haveri köröd csak kialakul, nekem is mindig megvoltak a társas kapcsolataim, pedig sosem voltam egy nyitott ember.


De pl. engem is ritkán szoktak hívni, meg én is olyan vagyok, hogy ha akarok valamit én keresem őket, és olyankor mindig benne vannak egy sörözésben, vagy bármi programban.


Próbálj apránként te nyitni az emberek felé.

2013. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a helyzet , hogy mindenkinek családja van . Kávézni még csak csak el lehet velük menni de másra nem kaphatóak . Most már ott tartok ,hogy kiírom a homlokomra hogy "lúzer" . A legjobb ,hogy az ez előtti pasi(m) földbedöngölt , de vele elmentem szórakozni meg sétálni , ilyenek . Nyaralás ,kirándulás is szóba jött , csak nem ment a dolog . A mostani meg nem megy szórakozni , mindíg csak dolgozik , én azt hiszem eléggé megértő vagyok ,de most már nagyon elszomorít ,hogy hiába van pasim tegnap is magam mentem egy programra . Nagyon lelombozó ha sem az ember párja sem az ismerősei egyike sem ér rá vagy akar az adott programban részt venni .
2013. jún. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!