Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy igazi barátoka...

Mit tegyek hogy igazi barátokat találjak?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnöm,de az utóbbi 1 évben nagyon megromlott a viszonyunk és már nem bizunk egymásban,azelött az összes gondolatom tudta.Lehet ha ez attól van hogy én 8 évesen indultam iskolába ezért egy évvel nagyobb vagyok az évfolyan társaimnál.Vannak nagyobb barátim és velük a legjobb de nekik megvan a saját körük és sose lehet olyan viszonyunk amibe szeretnék lenni,mivel ök nagyobbak.Ugyérzem sokszor mintha az én körömbe egy ovodába lennek és szegyellem öket,meg nem érzem jól magam emiatt velük.Tudom hogyha majd elkerülok az általános iskolából akkor minden más lesz de addig?
2013. jún. 22. 21:13
 1/2 anonim válasza:
hanyadikos vagy? próbálj meg mégis inkább az eggyel feletted lévő osztályokkal jóban lenni, ha más nem megy
2013. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
7-dikes vagyok :) a legjobb baratnoim most mennek 9 be
2013. jún. 23. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!