Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmmel nem igazán jó...

A barátnőmmel nem igazán jó most a viszonyunk, azért találkozzak vele a nyáron szerintetek? Hogyan tartsam meg a 2 lépés távolságot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megelégeltem,hogy csak én teszek a barátságunkért,ő sosem ad bele semmit,mindig csak kér,és elvárja,hogy én mindenben támogassam,de ő nem teszi ugyanezt.Jó barátnők már sosem leszünk,ebben biztos vagyok.A probléma az,hogy egyikünknek sincs egymáson kívül olyan barátnője,akivel szoktunk megbeszélten találkozni (csak suliban például),ráadásul egymástól gyalog 10 percre lakunk.Gondoltam rá,hogy azért néha találkozni kellene,de nekem az,hogyha egymás lakásában vagyunk,az túl bizalmas a mostani viszonyunkhoz.Hogyan kéne akkor találkozni,milyen programokat kéne szervezni (ha egyáltalán kéne)?Egyébként gimis lányok vagyunk mindketten.

2013. jún. 23. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
áruld már el, mi értelme van a látszatot kelteni? nem hiszem el, hogy jobb együtt tölteni az időt valakivel, akit kvázi nem is bírsz, mint egyedül lenni... esetleg találd fel magad, gimnazistaként legyen annyi képességed, hogy találsz magadnak más barátokat, olyanokat, akikkel jó viszonyt tudsz kialakítani. ennek így semmi értelme.
2013. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék látszatot kelteni.Attól még,hogy mély barátságban nem tudok már lenni vele,ugyanolyan jó néha vele lenni.Csak 1-2 órára egy picit beszélgetni semleges témákról,vagy ilyesmi.Lehet,hogy hülye ötlet volt...
2013. jún. 23. 17:23
 3/4 anonim válasza:
Minden barátság menthető, de ha tényleg úgy érzed, h már sosem lesztek igazi barátnők, akkor maradjatok egyszerű barátok, csinálj pl: csajos bulit, ahová nem csak őt hivod meg hanem az összes barátnődet,ismerősödet,stb.mutasd meg, h odafigyelsz rá, kedveskedj neki valamivel, stb. a többi szerintem megy magától is, én ezt tenném :)
2013. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. jún. 26. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!