Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfelejtettem hogyan kell...

Elfelejtettem hogyan kell barátkozni, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Történetem: 18 éves vagyok, régen 5-6 éve jól tudtam barátkozni, könnyen szereztem haverokat. Egy kis faluban élek, akivel jóba akarok lenni azzal jóban vagyok, de azon kívül nem tudok barátkozni. Középsuliban egy havert sem szereztem. Holnaptól új közösségbe kerülök, rá leszek kényszerülve hogy haverokat szerezzek. Vagyis nem csak muszájból, hanem tényleg szeretnék barátokat találni hogy olyan új dolgokat csinálhassak velük amit a mostaniakkal még soha:D Nagyon félek hogy nem fogadnak be vagy kiutállnak, szívatni fognak vagy egy olyan személy sem lesz aki hasonlítana rám. A privát segítséget szívesen fogadom, minden tanács jól jönne most:)
2013. jún. 23. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csak légy természetes, beszélgess mindenkivel, magadat add és menni fog.
2013. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!