Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátok vagyunk, és...

Legjobb barátok vagyunk, és mégis. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Legjobb barátok vagyunk már több mint két éve. Sokan furcsállják azt, hogy egy fiúnak egy lány a legjobb barátja. Minket ez nem zavar. A lényeg Nemrégiben betöltötte ő is a 18. életévét. Ma ahogy beszélgettünk, olyan hirtelen megváltozott a hangulata, és éreztem hogy valami baj van, felhívtam, és a hangján is kicsit hallatszott hogy valami baj van. Utólag kiderítettem hogy mi a baj, de zavaró, hogy nem hajlandó elmondani. Mit tudnék tenni? Segítségeteket köszönöm! F
2013. jún. 24. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit sajnos. Mindenkinek vannak magánügyei, saját kis titkai.

Mivel nem mondtad el milyen témájú a barátod (aki ugye nő ->továbbiakban barátnő néven lesz nevezve) titka, így csak tippelni tudok: lehet, hogy szégyenli előtted, vagy nem akarja, hogy hülyének nézd, esetleg nem akar megbántani. Képzeld a helyébe magad, tudni fogod, miért nem mondta el.

Tanácsolom, hogy semmiképpen se feszegesd a témát. Ha nem akarja elmondani neked a barátnőd egyes dolgait, hagyd rá, neki is kell privát titok. Ha meg már ugy is tudod, mi a baja, segíts neki, de ne mond el semmiképp se hogy tudod.

2013. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alakulóba volt neki egy kapcsolat.
2013. jún. 24. 01:10
 3/4 anonim ***** válasza:

1. nem tudsz neki ebben segíteni.

2. majd eljön az ideje, hogy megossza veled.

3. csak legyél továbbra is neki, ahogy eddig.

2013. jún. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem éreztesd,hogy megbízhat benned.Ez ellen mást úgysem tehetsz
2014. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!