Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találjak legjobb barátnőt?

Hol találjak legjobb barátnőt?

Figyelt kérdés
Egy olyan barátnőt szeretnék, akivel hasonló az ízlésem, sülve-főve együtt vagyunk, bármikor számíthatok rá, sokszor találkozunk..Vannak barátaim, de velük nem igazán vagyok ilyen kapcsolatban, inkább haveri. Már régóta szeretnék egy ilyen barátnőt, szerintetek hol keressem?

2013. jún. 24. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
14/L
2013. jún. 24. 15:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Az érdeklődésed alapján tudsz olyan klubokat, szórakozóhelyeket, fórumokat akármiket keresni, ahová a hasonló korú, érdeklődésű emberek járnak, mint te, itt lehet ismerkedni és nagyon jó barátságokat kialakítani.
2013. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam dettó ugyanez. Én (meg gondolom te is) jövőre megyek új suliba, majd ott talán találok ilyen barátot. Szerintem te is találsz majd. :) Ne add fel! Én sem fogom. 14,5/L
2013. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bár én 18/L vagyok, nem bánnám, rám írnál :)

én is egy olyan igazán jó barátnőre vágyom...

2013. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!