Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon megromlott a kapcsolato...

Nagyon megromlott a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan már 7 éve ismerem a lányt.Egy osztályba járunk és nagyon jól elvoltunk.Sajnos mostanában megromlott a kapcsolatunk.Rengeteg közös témánk van ,tudunk beszélgetni.Egy ideje nagy rajongója a One Directionnek és Justin Biebernek is.Sokat cikiz amiatt ,hogy én nem szeretem őket és inkább a komoly filmeket és szinészeket/sznésznőket kedvelem.Sok rosszindutatú ,megjegyzést tesz ,ha valamit visszaszólok, ezzel intézi:Most meg mi bajod van?Én nem mondtam semmit!Megint veszekedni akarsz? Vagy simán a Neked mi a bajod? Kérdéssel .Eleinte türtem ,de úgy döntöttem ,hogy a sarkamra állok.Azóta szinte minden héten összeveszünk ,de ez nem elég neki!A barátaimat meggyőzi a maga igazáról és gyakran kibeszél a hátam mögött.Megpróbál lejáratni.Eleinte sejtettem mi a gond ,meg is beszéltük.Egy pár hónap után viszon újra kezdte.A múltkori esetünk(ugyanazok a barátaink ,ezért egy társaságban vagyunk):Elmeséltem egy sztorit.Ő is hozzáfüzte a mondanivalóját ,ezen nevettünk is.Én is hozzáfüztem valamit ,azon is nevettünk.Egyszer csak odamondja ,hogy mi a bajom ,állandóan cikizem és ,hogy neki ebből elege van.Mondtam,hogy nem akarok veszekedni.Ő is ezt szokta.Hangosan ,hogy minenki hallja mondta ,hogy ne játszam már a szentet.Elkezdett csapkodni.Már többször is csinálta ezt.Én is mondtam ,hogy nekem is elegem van ,sosem tudom meg tőle ,hogy mi rosszat mondtam és ,hogy aztán mindenki engem hibáztet.Erre kiviharzott.Szinte az összes lány szaladt utána a lányvécébe.Amikor visszajöttek már nevettek. Annyit mondtam ,hogy :’Az nem a kancsal fiú?’Másik:Lyukas óra volt és netezhettünk.Jobb oldalon egy másik lány ,bal oldalon ő ült.One Direction videókat nézett és mondtam ,hogy üljek oda és nézzem vele.Visszautasitottam ,inkább a másik lányhoz fordultam ,ő a kedvenc filmemet nézte.Ekkor rámkiált ,hogy azonnal üljek át hozzá.Megmondtam ,hogy nem ,nem fog nekem parancsolgatni!Ekkor elkezdett csapkodni.A legrosszabb talán az ,hogy ezek után úgy tesz mintha semmi sem történt volna.A fiúk szeretik ezt a fajta viselkedést?Már feltünt nekik,hogy pár lánnyal úgy beszél ,mint a kutyával.Velük is.

Én is hibás vagyok valahol ,tudom.Hogy oldhatnám meg ezt végleg?Szeretnék újra jóban lenni vele!

Kérlek ,csak rendes válaszokat.



2013. jún. 24. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss de a barátnőd egy hisztis p*csa a miosztályunk ba is volt egy lány aki azt képzelte hogy különb mint a többi és ordítozott parancsolgatott mindenkinek a legjobb lenne elbeszélgetned vele hogy ez így nem mehet tovább.


jah és emlékeztesd milyen volt a régi barátság

2013. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem vagytok összenőve, hogy sülve-főve együtt legyetek, és két különböző ember vagytok. a legjobb barátnőm is ilyeneket hallgat, hogy justin bieber, selena gomez, meg hasonlókat.. én meg tök más "stílusban nyomulok". emiatt sose volt köztünk vita. szerintem sz.rd le magasból. neked jó egy olyan barátság, ahol te vagy az alárendelt fél? a barátnőd nyilvánvalóan az a típusú ember, akivel addig minden oké, míg neki lehet igaza, de ha a sarkadra állsz, akkor hiszti van. szerintem nem éri meg. keress egy olyan barátnőt, aki úgy, azzal az ízléssel és tulajdonságokkal fogad el, ahogy vagy, és nem ugráltat..
2013. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ezt teszem ,van pár lány az osztályban akik nagyon kedvesek.Mostanában velük barátkozom.:)
2013. jún. 24. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Cibáld meg kicsit a csajt :D
2013. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!