Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha valaki...

Mit csináljak ha valaki mérges rám?

Figyelt kérdés
Alig ismerem, fiú . Megtudtam valamit és rákérdeztem nála. Rosszul esett neki h a magánéletében turkálok. Mérges lett és kérdezte homnan tudom. Nem mondhattam el neki hogy a legjobb barátnőmtől. Közölte h nem beszélünk többet, és letiltott. 18/L Debrecen

2013. jún. 25. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálsz tőle személyesen bocsánatot kérni, de nem lesz könnyű dolgod és egyáltalán nem garantált, hogy meg is fog bocsátani.
2013. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akar találkozni... :(
2013. jún. 25. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod sehogy sem elérni, akkor nem tudsz mit tenni, de ha tényleg olyan dolgok után kérdezősködtél, amik magánügyek, akkor meg is érdemled, hogy haragszik rád és nem fog egyhamar enyhülni a helyzet. El kell telnie egy kis időnek és talán akkor már hajlandó lesz veled szóba állni.
2013. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kérdezősködtem, barátnőm csak mesélte. Nem hittem hogy ez lesz.Az biztos hogy tanultam belőle. :/
2013. jún. 25. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez egy jó kis lecke volt, hogy nem illik más magánéletében vájkálni, főleg ha nem is álltok közeli kapcsolatban.
2013. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Azt hiszem nyár végéig hagyom, és majd személyesen bocsánat kérek.
2013. jún. 25. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!