Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám végleg lezárni...

Hogyan tudnám végleg lezárni a régi baráti kapcsolataimat? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

23 vagyok, már jó 4 éve érettségiztem. A banketten találkoztam utoljára a gimis osztálytársaimmal.

Le akartam zárni azt az időszakát az életemnek, ezért minden kapcsolatot megszakítottam az akkori barátaimmal. Akkor már nagyon sok balhém volt velük, meginogott a bizalmam irántuk, rengeteg félreértésünk volt és olyan dolgokat vágtunk egymás fejéhez, amik akkor megbocsáthatatlanok voltak, szóval előre elterveztem, hogy elegem van ezért eltűnök és kiszállok. És így is lett.


Állandóan velük álmodom, folyton eszembe jutnak mindenféle hülyeség kapcsán. Pl ha olyan helyen járok, ahol sokat lógtunk együtt. Múltkor megtaláltam a régi mobilomat, amiben még a velük való sms-ezéseim voltak, és elkezdtem kitörölgetni őket, de teljesen elkeseredtem közben. A sim-kártyámban még ott van a régi mobilszámuk is, de nem visz rá a lélek, hogy kitöröljem, pedig tudom, hogy soha többé nem akarom felhívni őket. Megvannak a kis vacakok, amiket még gyerekként kaptam tőlük szülinapra, karácsonyra, nem tudom kidobni őket, nem is akarom.


Mi a fenét csináljak, hogy végre tényleg kipucolhassam őket az életemből? Hogyan szabaduljak meg ettől a szomorúságtól és fájdalomtól, ami hozzájuk fűz?



2013. jún. 26. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezz új barátokat
2013. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vannak. Más jellegűek, mint a gimis haverkodások, meg velük nem mindennapos a kapcsolatom, de a barátaim, és úgy érzem jobban megértenek, mint a régiek közül bárki.


Azóta távolságtartóbb vagyok, de jobban kezelem az emberi kapcsolatokat. Az emberek kedvelni szoktak, aranyosnak, szerethetőnek tartanak. Nem hiszem, hogy ennél már nyitottabb lehetnék, mint amilyen most vagyok.

2013. jún. 26. 13:26
 3/3 anonim válasza:
Azóta le tudtad zárni?
2014. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!