Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti milyen barátokat kerestek? :D

Ti milyen barátokat kerestek? :D

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel kicsit eltávolodtunk egymástól, mert én mostanában olyan barátokkal veszem körül magam, akikkel jót tudok nevetni. Ez az elsődleges szempont nálam, mivel imádok nevetni és nem szeretek lelkizni...elég volt gyerekkoromban bőven :).
2013. jún. 26. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Akik végül a barátaim lesznek, azokkal nevetni és lelkizni is tudok, ha arról van szó. :) Nekem mind a kettőre szükségem van. Szerintem nagyon idegesítő, mikor valaki csak nyavalyogni tud mindenen, de azt se viselem jobban, ha valaki csak addig a barátom, amíg együtt röhögünk valamin...
2013. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akikkel akár egész nap tudunk baromkodni, de ha kell órákig lelkizünk, bármiről bármikor tudunk beszélni, bármilyen kényes, vagy kínos is az a téma, mindig megmondjuk egymásnak az igazat, nem ferdítünk el semmit, nem beszéljük ki egymást, segítünk egymásnak, ha valakinek van valami baja valakivel, csakis vele beszéli meg, és nem mással, ha húzzuk egymást nem lesz sértődés (persze mértékkel), nincs kisajátítás stb. Még sok-sok dolgot tudnék írni. Hál' istennek rengeteg álbaráttal, és kihasználással a hátam mögött végre megtaláltam ezeket a barátokat. :)
2013. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet. Aki képtelen lelkizni és csak röhögésre vagyok jó neki, az nem a barátom. Ha pedig valaki csak lelki szemetesládának használ, de sosem nevet velem, az sem.
2013. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!