Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összejöjjek a barátnőm volt...

Összejöjjek a barátnőm volt szerelmével?

Figyelt kérdés
A barátnőm régen(pár hónapja..)nagyon bele volt zúgva egy fiúba.A fiú mind ezt megtudta és vissza utasította a barátnőmet, mondván ő nem érez semmit.A barátnőm ezt meg is értette, de gondolom azért nagyon is fájt neki.. Azóta megbékélt vele és jóba is vannak de nem tudom, hogy most hogyan áll hozzá, gondolom azért a szerelem nem múlik el olyan könnyen. A lényeg hogy fiú most nekem udvarol, szinte minden nap beszélünk, össze jöjjek vele? A barátnőm nagyon megharagudna? Megbeszéljem ezt vele? Nem tudom mit csináljak.. nekem is bejön a srác..

2013. júl. 1. 00:45
 1/8 anonim válasza:
Neee!! semmiképpen ne
2013. júl. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem esne jól neki, beszélj vele erről mielőtt összejönnél a fiúval.
2013. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha a legjobb barátnőm összejönne azzal aki nekem tetszik akkor biztos többet nem szólnék hozzá.

ha már túl lennék rajta, akkor sem örülnék neki, de elfogadnám, hogy most szerelmes és nagyon boldog szóval semmit sem szólnék, megpróbálnék örülni nekik.


de nem hiszem, hogy pár hónap után túl lenne rajta...

2013. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sarolta00 válasza:
Ne! Ne bántsd meg a barátnődet!
2013. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Lányok, lányok, ti angyalok... Nehogy már jól érezzék magukat, mi? A fiú szívét miért kell összetörni? Hadd jöjjenek csak össze.
2013. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem egy jó ötlet.Rengeteg fiú létezik a vilagon...miért pont Ő? Te komolyan azt akarod,hogy a lehető legszánalmasabban èrezze magát a barátnőd? Semmiképpen ne tedd! Akkor oké lenne,ha összejött volna azóta valami sráccal.
2013. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem ne gyere vele össze...vagy ha összejössz,akkor a barátnődet elfelejtheted..:) én biztos nem szólnék utána hozzád többet...
2013. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5.válaszoló:

biztosan fiú vagy, ahogy a válaszodból kivettem.


Te mit szólnál ahhoz, ha a szerelmedet d*gná a legjobb barátod? Biztosan te sem örülnél neki. Nem csak a lányokat kell leszólni.

2013. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!