Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan értessem meg velük,...

Hogyan értessem meg velük, hogy NINCS szükségem segítségre?

Figyelt kérdés
A barátaim kezdenek az idegeimre menni. Volt egy elég kemény idöszakom, amikor padlón voltam és vagdostam magam, de annak már vége. Csakhogy. A barátaim, mivel olyan kedvesek, elhatározták, hogy nekem bizony segítenek. Hiába mondom, hogy nem kell. Erövel vinnének pszichológushoz, mert biztosra veszik, hogy beteg vagyok. Csak azért mert havonta látnak rajtam 3-4 karcolást. Még csak nem is mély, 2-3 hét alatt elmúlik. Mért nem fogják fel, hogy kell ez az egészen kicsi, és hogy semmi bajom? Hogy tudnám elmagyarázni, hogy hagyjanak békén?

2013. júl. 1. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért ha havonta van rajtad 3-4 újabb karcolás még nincs minden rendben veled. Ha nem lennének problémáid nem vagdosnád magad! Mindegy, hogy mély vagy sem!
2013. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagdosod magad? Még jó, hogy segíteni akarnak, főleg ha látják, hogy vágások vannak rajtad.
2013. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen megteheted,hogy megértsék, ne karcolgasd magad. Karcolj rézlemezt, lesz belőle rézkarc.

[link]

2013. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erre azért nem mondanám, hogy semmi bajod...
2013. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Már 3 hónapja teljesen stabil a helyzet, kiegyensúlyozott és boldog vagyok, nem szorongok, mint régen, nem kell napról-napra növelnem az adagot, mint valami drognál, és tökéletesnek érzem ìgy a helyzetet. Szerintem jól vagyok.


Amúgy járok rézkarcra. :)

2013. júl. 1. 22:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Van egy mühely, minden kedden megyünk, és csinálunk valamit. :)
2013. júl. 1. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:
De jó! véletlenül beletaláltam :)) (mert azért az nem mindennapi, ha valaki rézkarcot készít! jó kis műhelyhangulat..szerettem, hja, régen volt..ha gondolod priv.ben küldhetsz, én is küldök a mostani dolgaimból:)
2013. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Istenem, adjon már valaki tanácsot!!!!! Idegesít ez az egész önkéntes szeretetszolgálat-akció! HOGYAN MAGYARÁZZAM, EL, HOGY MEGÉRTSÉK, FELESLEGES A SEGÍTSÉGÜK, MERT JÓL VAGYOK????? Csak ezt az egyet kéne tudomásul venniük, olyan nehéz ez?
2013. júl. 3. 22:13
 9/13 anonim ***** válasza:

"önkéntes szeretetszolgálat-akció! "

Javaslatom: fordítsd vissza: vagyis kérdezd meg őket, miben tudnál segíteni? És segíts is másoknak, ahol tudsz. Részvéttel áthatott szeretettel segíteni az érző lényeknek- úgy gondolom, ez amiért érdemes élni.

2013. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utóbbinak: annak, aki kéri, általában.
2013. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!