Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Tudom elrontottam.

Mit tegyek? Tudom elrontottam.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki a legjobb barátnőmmel járt immár 4 éve, de az nem volt járásnak nevezhető, mert volt egy kézfogás és ennyi. Miután szakítottak rá körülbelül egy évre a srác nekem kezdett írogatni (hol máshol mint facebookon :/). Nagyon jó barátok lettünk, megbíztam benne, mindent elmondtam neki. Egy nap végül kibökte, hogy szerelmes belém. Én akkor még nem szerettem úgy. Meg amúgy is barátnő volt pasija TABU számomra. 2 évig szenvedtünk ezzel a se veled se nélküled kapcsolatban. A srácnak közben volt több barátnője is, amivel csak egy baj van az, hogy ugyanazokat írogatja másoknak is, mint nekem. Közben én is beleszerettem az évek során és ezt tudja is. Mára addig jutottunk, hogy se személyesen se semmilyen más formában nem tudunk kommunikálni. De annyira szeretem és én hülye elvesztettem. Visszatudom szerezni? :(

2013. júl. 1. 22:13
 1/2 anonim válasza:
ha mindenkinek ugyanaz írja az nem a legjobb nem biztos hogy úgy szeret mint te őt
2013. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Durván 2 éven keresztül szinte mindennap felhozta, hogy szeret én pedig kőkeményen elutasítottam.

Állítólag mindenkiben engem keresett... na persze jó vicc.. :s

2013. júl. 2. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!