Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek hány barátotok van? Sürgős

Nektek hány barátotok van? Sürgős

Figyelt kérdés

ezt úgy értem hogy nekem a legtöbb fiú mármint azok is 18-19-20 évesek, lány barátom viszont nagyon kevés van :)

ezért mindíg cikiznek és örömlánynak hívnak...:) igazuk van? :O

14 éves lány vagyok :)



2013. júl. 2. 01:52
 1/10 anonim válasza:
szerinted igazuk van?
2013. júl. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem nem
2013. júl. 2. 02:03
 3/10 anonim ***** válasza:
És miért az a mérvadó, hogy ők mit mondanak? Fontosabb, hogy a barátaid milyennek tartanak, nem? ;-)
2013. júl. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Akkor nem! :) Ne foglalkozz velük, nekem is sok fiú barátom van, és engem is megszólnak érte néha.. Az meg hogy idősebbekkel vagy, csak annak a jele, hogy érettebb vagy a korodnál, és velük jobban megérteted magad. :)
2013. júl. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan igazi barát 2 van:) ès melléjük van 3-5 jó barát, a többiek haverok es közel sem bízok meg bennük annyira.

Ja amúgy velem egyidős az összes, egy kivétellel aki 25 éves.

17/L

2013. júl. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia,

Szóval 17/L vagyok és 1 igazi velem egy idős lány barátom van. Van még pár, aki fiatalabb vagy idősebb egészen 27-ig. Fiúból viszonylag sok igaz barátom van (6-7) velem egyidősek és persze itt felmerül az idősebb kategória akár 28-ig is részemről, a fiúk is barátként tekintenek rám és persze én is rájuk. Szóval ne félj ettől még valami mielőtt bárki valami számomra nem kedvezőt írni, nem a saját nememhez vonzódom. Tehát nyugi, egyébként hidd el a fiúk sokkal inkább kiállnak melletted én nem csalódtam bennük, lányban igen nem egyszer és nem kétszer. Kivéve persze abban az egyben.

:)

2013. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :))
2013. júl. 2. 07:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem igaz barátom, akikkel bármit megoszthatok egy-kettő van, ezen kívűl vannak még barátaim akikkel elvagyok, tudok beszélgetni de nem olyan bensőséges a kapcsoltunk, és vannak haverok akikkel néha összefutunk, hülyülünk, de nem komoly. :)
2013. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2.

Rajtuk kívül kb. 6-7 haver.

2013. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy legjobb barátnő, két barátnő meg 3-4 fiúbarát


16L

2013. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!