Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm ezért olyan furcsa?

Barátnőm ezért olyan furcsa?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm akit imádok! Illetve imádtam amíg ő is kölcsönösen tette. Mind a kettőnknek volt barátja. És így nagyon jól elvoltunk. Most a barátnőmmel szakított a barátja, nekem megvan a barátom. És azóta a barátnőm olyan furcsa..:( Talán féltékeny rám?
2013. júl. 2. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Most szakított vele a barátja. Ember, szerinted miért viselkedik?? Nem lehet, hogy esetleg fáj neki? Vagy rosszul érzi magát, mert szerette a srácot?
2013. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennek több oka is lehet,közelítsd meg az esetet több szempontból. Mivel szakított vele a barátja,valószínű,hogy ez fáj neki,rosszul érzi magát,de látja,hogy neked van barátod...ez okozhat neki fájdalmat,hogy neked jobban összejött,mint neki. Vagy te változtál meg,és ő a régi énedet tartotta a legjobb barátjának,nem az újat. Esetleg ő változott meg és más lett a legjobb barát ideálja. Vagy egyre távolodtok egymástól és lemondott a barátságotokról. És még számos ilyen okot tudnék mondani....

De szerintem próbáld meg felvidítani: menjetek el KETTEN moziba,vásárolni,ne beszélj neki a pasidról,segíts neki pasit nézni/keresni. Filmezzetek,sétáljatok. Legyetek sokat együtt,vagy beszéljétek meg,hogy akartok-e még BFF-ek lenni. Ez a legfontosabb!

Sok sikert! :)

2013. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es válaszoló, sokat segített!! a barátja egyébként 2 hónapja szakított vele. Ömm eddig a barátnőm keresett mindig engem, most meg hanyagol, de közben havonta 1x mondja hogy nagyon hiányzom neki és találkozzunk és akkor olyan jól elvagyunk. Én miről tehetek? arról nem hogy neki nem jött össze..:) De talán most rendeződnek a dolgok. :)
2013. júl. 2. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!