Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van velem mostanság az,...

Typsy93 kérdése:

Miért van velem mostanság az, hogy össze veszek mindenkivel akivel még nem is akarok?

Figyelt kérdés
az elmúlt fél évben úgy érzem magamon, hogy teljesen megváltoztam... stresszes vagyok a nap minden percében majdnem, és kialakult amolyan védekezési kényszerem.. még a semmire is ideges tudok lenni, vagy úgy érzem hogy legalább megkell játszam, és rengeteg mindenkit veszítettem el.. és ilyen még soha az életbe nem volt velem, minden ismerősöm kívétel nélkül egy nagyon jó lelkű gyereknek tart, és nagyon felnéztek az őszinteségemre de mára ezek már teljesen elvesztek.. vajon ez mitől lehet? és ez mennyi idő míg elmúlik?
2013. júl. 3. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nem a környezeteden levezetni a feszültséged akkor is, ha ideges vagy. Ennyi a titok.
2013. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nekem is ez volt egy időben.. aztán mindenkivel jó pofiztam és úgy nagyjából megint minden jó lett.

17/L

2013. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!