Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Unom mar a setalgatast. Ti...

Unom mar a setalgatast. Ti mit csinalnatok a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jo baratnom. Aki kb. 20percnyire lakik tolem. Mikor meg suliba jartunk mindig konyorogott hogy kiserjem haza. Nehanyszor el is kisertem. Volt olyan hogy kijelentette hogy : Haza kisersz! En ilyenkor mondtan neki hogy hat mert kiserjem haza hisz en 5 percre lakik a sulitol es nekem nagyon nagy kerulo haza kiserni ot. Ilyenkor o megsertodott es jott a szoveggel hogy nem vagyok jo barat,meg azt a kerulot se teszem meg erte stb. Mostanaba is ilyen. Pl. Megyunk bulizni es o minden azt mondja hogy setaljak le ele hogy aztan egyutt oda mennyunk a buszhoz.en a buszmegalloba lakok. Azoval 10 percel elobb elkell indulnom azert hogy ele setaljak... Es mikor szova teszem ezt neki jon a duma hogy ennyit se vagyok megtenni erte,meg hogy o mar ezerszer haza kisert engem. De azt azert elmondom hogy en ott lakok amerre o haza jar szoval o semmi kerulot nem tesz.. Mit csinaljak?
2013. júl. 9. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy milyen barát az ilyen, aki ilyeneket vár el, akkor ő nem is igazi barát, mert nem jót akar neked, hanem még sétáltat. Ha igaz barát lenne, azt nézné, hogy te mit szeretnél és nem azt, hogy neki mi a jó.
2013. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ulj le vele es beszeljetek meg nyiltan ezt az egeszet. Mond el neki, hogy nagyon jo baratnod es kedveled is ot, de nem tudod mindig ot haza kiserni, mert faraszto neked az a nagy kerulo. De amiert nem kisered el ot attol meg ugyanugy kedveled es ugyanolyan jo baratnod marad! Mond, hogy mar meguntad ezt es ne haragudjon meg, mert a jo baratok oszintek egymashoz, es te is oszinte vagy vele.:)

Ha nem ert meg teged, akkor azt jelenti, hogy nem is az igazi baratnod.


Sok sikert!:)

2013. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Anno én is sokat sétáltam egy nőért,ma már nem mert kényelmesebb lettem..
2013. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vegyél biciklit
2013. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mar nagyon sokszor elmondtam neki a dolgokat ilyenkor azt mondja hoy oke, megerti. De masnap felhiv hogy mennyek ele es kezdodik minden elorol...
2013. júl. 9. 11:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Basszus, egyszer menj már fel, és dugd is meg, utána többet nem kell neked könyörögni, hogy kísérd :)
2013. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó, azt hittem azt írod, dugjon fel magának valamit :)
2013. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem mind2en csajok -.-
2013. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hö, télleg. Akkor vegyenek görkorit és riszálják a seggüket az utcán oda-vissza.
2013. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha mindketten lányok vagytok, akkor szerintem csak kedvel téged és időt akar eltölteni veled. Ez mindenképpen jó. Mondd meg neki, hogy éppen nincs kedved, vagy hogy most lehetne, hogy ő jön ki te eléd, stb.

Ha te véletlenül nem lány vagy, akkor tetszel neki, és ezt kéne letisztázni.

2013. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!