Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én fogom ki mindig a rossz...

Én fogom ki mindig a rossz időpontot, vagy a barátnőm akar lerázni?

Figyelt kérdés

Tavaly az osztályban eléggé kiközösítettek, de volt egy lány aki mondta, hogy lesz a barátom és így hát elég jóba lettünk, egy időben együtt jártunk suliba. A barátságunk egy időre megszakadt (ő mondza hogy hanyagoljuk ezt a barátság dolgot) és amiatt befejeződötta közös suliba járás. Azonban kibékültünk, és habár nem jártunk újra együtt auliba, nagyon jól kijöttünk, egymáshoz is átmentünk, sokat nevettünk együtt, stb. A suliban már más osztályba járok, de ez a barátnőm akkor is folyton rajtam lógott amikor csak tudott...

és én szeretnék vele a nyáron is találkozni, hívom is de folyton talál valami kifogást amiért nem tud jönni, pl. otthon van a nevelőapja, vigyáznia kell a hugára, ide megy, oda megy, stb. de most csak én vagyok olyan "szerencsés" hogy mindig kifogom a rossz időpontot, vagy ő akar lerázni? Esetleg irigy lehet rám mert ő rosz tanuló, matekbl épphogy nem bukott meg, tele van hármassal a bizije, sose tanul normálisan, én meg igen és jeles lettem (2 db nègyesem volt, a többi ötös)

mit tegyek? Ő 14/L én 13/L


2013. júl. 10. 21:46
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirasi hibakert, telorol irtam
2013. júl. 10. 21:47
 2/3 anonim válasza:
100%
Ezt úgy tudhatod meg, ha te kérdezed meg tőle, hogy mikor találkozzatok. Úgy nem tud mondani kifogást. Ha azt mondja, hogy "nem tudja" vagy "a következő időkben elfoglalt lesz/nem fog ráérni" akkor biztos, hogy le akar rázni. Ha mond egy időpontot, akkor meg csak véletlenek voltak:)
2013. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van,ahogy az első mondja! :-)
2013. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!