Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi értelme van szerintetek...

Mennyi értelme van szerintetek interneten haverkodni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az internetes haverkodásról? Megbízhatóbb helyekről, nem chatról meg nem társkereső oldalakról.
2013. júl. 11. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz haverkodás alatt? Szerintem célirányosan "haverkodni" nem lehet, egy ismerősöm van innen, akivel tartom a kapcsolatot folyamatosan, de az is csak így magától alakult úgymond.


De valójában úgy vagyok, hogy csak haverokat bármikor bárki tud kb szerezni.

2013. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szórjuk ki mindenkinek gondolkodás nélkül a személyes információinkat (telefonszám, lakcím, stb.), amikkel visszaélhetnek, akkor kifejezetten jó dolog az internetes haverkodás. Elvégre az internetes haverok is valakik, akikkel beszélgetni lehet időtöltésképpen, tapasztalatokat cserélni, negatívan semmiképp sem hat egyikőtökre sem.
2013. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Olyanokkal kell haverkodni, akikhez eleve köt valami. Hobbi, közös kedvenc, ilyesmi. Egyik barátnőm például egy netes rockrádióhoz állt be műsorvezetőnek, és halál jófej társaság a kollégái, pedig mindet netről ismerte meg. Vagy én például kedvenc együttesem magyarországi rajongóival (vagyis annak egy 10-20 fős csoportjával) ismerkedtem meg és az egyikkel nemsokára találkozni is fogok. Szerintem pozitív dolog, csak ésszel kell.
2013. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog, ha netten is ismerkedsz emberekkel, akikkel valamilyen szinten egy az érdeklődési körötök.

Csak ügyelni kell, mennyire rakod a másik elé a személyes adataidat. :)

2013. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, igazából ha ésszel csinálja az ember, akkor semmi kivetnivaló nincs benne. Én például egy internetes játékban ismertem meg egy velem egykorú fiút, azóta ő a legjobb barátom. Találkoztunk is már, csak az a gond, hogy messze lakunk egymástól. Csak jó helyen kell lenni jó időben. Persze nem úgy kell csinálni, hogy mindjárt minden személyes adatodat kiadod, hanem ki kell ismerni a másikat, meg kell győződni minden részletről, ami fontos és a másikkal kapcsolatos. Az én esetemben ez évekig tartott. Ezek fényében az ún. internetes haverkodásról én pozitív véleménnyel vagyok. Néha sokkal megbízhatóbb embereket lehet találni az interneten mint máshol, akik esetleg zárkózottabbak, mint ahogy én is az vagyok. Persze ott a másik véglet is, de gondolom az világos, hogy mit hordoz magában...


19/F

2013. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!