Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm vagdossa magát mit...

A barátnőm vagdossa magát mit tegyek? Nem tudom it kellene tennem vele, micsináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem úgy vagdossa magát h az ereinél hanem a combján próbálja ki aztán a felkarja belső részén úgy hogy csak véres legyen neki. Ezzel nem értek eggyet mondtam is neki de nem hallgat rám mit tegyek?

2013. júl. 15. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz... beteg az agya szegénynek.
2013. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele,vagy a szüleivel!Mindenképp orvoshoz kell fordulnia..tapasztalat!Ok nélkül nem csinál ilyet az ember
2013. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
34%
Cserélj barátnőt!
2013. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez betegség, pszichés betegség. Hogy pontosan mi azt nem tudom mert nem vagyok doki, de mindenképp vidd el dokihoz, ha 18 év alatti akkor akár erőszakkal is megteheted a szüleivel együtt. Ha már nagykorú akkor valahogy rá kell venni. De előtte mindenképp beszélj vele kedvesen hogy menjen dokihoz mert aggódsz érte, és ha azt fogja mondani hogy elmegy ne hidd el neki, csak tedd úgy és menj el vele hogy lásd tényleg elment. Ha akkor sem csinál semmit akkor fenyegesd meg azzal hogy akkor szólni fogsz a szüleinek. Ha ez sem hat akkor mindenképp beszélj a szülőkkel.
2013. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

40% Te mit szólnál ha könnyedén eldobnának csak mert hibásan cselekedtél?


Kérdező ha szereted őt akkor segíts neki,láttam ilyen embert néhányat amikor bent voltam kezelésen,én más miatt!


Beteg,nem az agya,inkább a lelke.Az érzelmeit kellene helyre tenni.


SZAKEMBERNEK!

2013. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4. az a baj h a szülei elváltak és a nevelő anyja utálja
2013. júl. 15. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele! Kérd meg, hogy menyjen orvoshoz. Ha nem megy, el kell mondanod a szüleinek, ez nem játék, véletlen még MEG IS HALHAT!!! Mozdítds ki, vidd el szórakozni, tereld el a figyelmét, és szedd el a cuccait, amivel vágta magát! Sok sikert!
2013. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Biztos meg van az oka amiért csinálja, mondtad hogy a nevelő anyja utálja, szerintem itt kezdődik amiért csinálja. Ülj le vele mond el neki, hogy fontos ő számodra és szereted, mindig mellette fogsz állni és ne tegye ezt magával, mert neked fontos. Még ami jó lehet, hogy ha bármi baja van és megakarja vágni magát, beszéljétek meg, hogy akkor hívjon fel. Sok sikert! :) ja és ha nem válna be, ne támadd le, hogy orvoshoz viszlek és megmondom a szüleidnek, mert evvel csak ártasz, ha már felfogta, hogy rossz amit tesz és nem tudja megoldani majd az után.

Egy hasonló lány

2013. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!