Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hozzam fel megint a...

Hogyan hozzam fel megint a meghívás tényét?

Figyelt kérdés

1 éve költöztünk erre a környékre, van 2kisgyerekünk, de barátaink senki. Férjem 50 km-rel arréb dolgozik, neki ott vannak kollégái, de velük sem vagyunk nagy barátságban. Itt egy rakat anyukával jóban vagyok a környéken, de csak gyereksétálás és ennyi, még senki nem igazán hívott meg minket, csak gyerekes séták stb...

Most viszont a szembe szomszéd csajjal össze baríztam. Most költöztek 2 hete ide, elötte a szülei éltek itt(velük is beszélgetös viszonyba voltam), és nekik is 2 apró gyerekük van. Eöször találkoztam a csajjal, játszottak az apróságaink együtt. Mivel már megakartak ismerni minket, meghívott hozzájuk péntekre születésnapi bulija lesz a férjének. Megakarnak minket ismerni, a férje nem ide való így senki barátja nincs a környéken, és a férjem is és ö is informatikusok vagy is közös téma is meglenne. Csak, hogy ezt mondta, én mondtam, hogy szivessen jönnénk, mi is szívesen ismerkednénk. Aztán sírtak a gyerekek, más téma jött, és nem jött fel többet a pénteki nap. Mikor elváltunk nem volt már merszem megkérdezni, hogy akkor pénteken? vagy mit vigyünk vagy mikor lesz? Elvileg holnap és pénteken is sok dolgom lesz, már nem taliznánk.

Most mit tegyek? Valami alibivel csöngessek be? Arra gondoltam péntekemet feláldozom és úgy is meleg lesz, áthívom délöelött pancsizni a medencébe és akkor lehet hogy mondja, ha meg nem ér rá akkor meg talán megint mondja a pénteki meghivást.

Elég gáz ez így nem?



2013. júl. 17. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
csak csöngess be egy kis sütivel és mond hogy szeretnél beszélgetni :) ennyire tul variálni, ha meg nem érsz rá pénteken, mond meg neki pénteken nem érek, rá de, pl. szombaton igen..
2013. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyit megér, hogy megpróbáld :) Nem hiszem, hogy beégnél... legalább látni fogja, hogy te is szeretnéd megismerni őket.
2013. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!