Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen dolog az,...

Szerintetek milyen dolog az, ha elmegyek egyedül egy internetes haveromhoz egy 80 km-re lévő városba?

Figyelt kérdés
Kb. tél óta beszélünk interneten, van pár közös témánk, és eléggé megbízhatónak is tűnik. Elég hamar oda tudnék érni a városába busszal, szerintetek menjek, vagy ne?
2013. júl. 22. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:
17/F ő meg 20/F
2013. júl. 22. 10:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Az interneten nem lehet olyan jól elbeszélgetni, mint élőben. Megismeritek jobban egymást, és abból látjátok, hogy van-e értelme, jövője a barátságnak.
2013. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan.

Elég nagy vagy már, nem kisgyerek, tudsz vigyázni magadra.

2013. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Miért is ne!

Tudod interneten valódi barátság nincs,szóval érdemes néha találkozni a cimbikkel! :)

2013. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha nagyon megbízol benne, akkor nincs belőle semmi, ha elmész hozzá és személyesen is megismeritek egymást, de azért ( tudom, nem nő és férfi kapcsolat, de akkor is írom ) ne menj mondjuk a lakására, hanem vmi olyan helyre, ahol emberek vannak.

tudod, amíg nem ismered annyira, az óvatosságból semmi károd nem lehet:)

mondjuk ő is mehetne hozzád, mármint nem a lakodra, hanem tudod hogy értem:D

na szóval, ez csak egy vélemény:)

2013. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan menj el hozzá!

Nekem a mostani baráti társaságom is az interneten verődött össze; gondoltuk, ha már mind Budapesten élünk, miért ne találkozzunk élőben is? Azóta elválaszthatatlan barátok vagyunk.

Sőt, hogy jobbat mondjak: van egy osztrák barátnőm is, akit szintén a neten ismertem meg. Volt már nálunk itt Magyarországon, én is voltam nála kint Ausztriában, és ez még nem az utolsó találkozás volt.

A távolság nem akadály, és szerintem az interneten is szövődhetnek igaz barátságok. :)

2013. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 250 km-t utaztam busszal (4 és fél óra) egy úgynevezett klántalálkozóra. Mondjuk jöttek mások is, az ország minden szegletéből. Együtt voltunk egy hétvégét, bográcsoztunk, ittunk, jól éreztük magunkat.
2013. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!