Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elég bonyolult a helyzet de...

Elég bonyolult a helyzet de megpróbálom érthetően elmagyarázni. (hármas legjobb barátság)?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy én vagyok A , a hármas barátságból akit jobban bírok B és akit szintén bírok de nem annyira mint B-t , ő a C. C úgy tudja hogy A és B is bírja pedig nem. A)(én) ugy tudtam hogy C bír, de nem, de mostmár lehet hogy igen.

A fülembe jutott hogy C kibeszélt engem a hátam mögött és B-t jobban bírja. B velem szokta kibeszélni C-t. Viszont most C és én jóba lettünk és B-t nem bírjuk mert behozott a társaságba egy ellenszenves csajszit. A lényeg hogy C úgy tudja hogy A és B jóban vagyunk pedig nem mondjuk de msotmár annyira nem. Mit kéne tennük?


2013. júl. 23. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Határozott igen.
2013. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de a fő kérdés az az volt, hogy "Mit kéne tennünk" :D

ja és ha nem vágtátok volna le eddig, csajok vagyunk :)

2013. júl. 23. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. a második sorig tudom követni. :-) Írd ki még egyszer a kérdést, de most legyenek a szereplők Anita, Betti és Cili.
2013. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pletykás-kibeszélős buta libák vagytok ti, nem jóbarátok.
2013. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mi lenne akkor, ha mondjuk mint barátnők (Mert elvileg azok vagytok, nem?) Leülnétek hármasban, és őszintén megbeszélnétek a dolgokat? Lehet, hogy kicsit kellemetlen lenne az elején, de a végén legalább minden probléma tisztázódna. Egyébként én is voltam majdnem ugyanilyen helyzetben, csak sajnos én nem tettem meg, amit fent javasoltam, és a vége az lett, hogy kiváltam a csapatból. Pedig most már tudom, hogy ez simán megoldotta volna a konfliktusainkat. Zárójelbe teszem még, hogy tapasztalatom szerint ezek a hármas barátságok idővel mindig rivalizálásba mennek át, tehát kétszer olyan nehéz fenntartani, mint egy két személyes barátságot. Tehát a legfőbb szabály az őszinteség. :)
2013. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az átírt változat:

Tegyük fel hogy én vagyok Anita , a hármas barátságból akit jobban bírok Betti és akit szintén bírok de nem annyira mint Betti-t , ő a Cili. Cili úgy tudja hogy Anita és Betti is bírja pedig nem. Anita)(én) ugy tudtam hogy Cili bír, de nem, de mostmár lehet hogy igen.

A fülembe jutott hogy Cili kibeszélt engem a hátam mögött és Betti-t jobban bírja. Betti velem szokta kibeszélni Cili-t. Viszont most Cili és én jóba lettünk és Betti-t nem bírjuk mert behozott a társaságba egy ellenszenves csajszit. A lényeg hogy Cili úgy tudja hogy Anita és Betti jóban vagyunk pedig nem mondjuk de msotmár annyira nem. Mit kéne tennük?

2013. júl. 23. 23:27
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tedd fel a teavizet forrni, mert egyébként Betti lefogja csapni Cuncit, akit Arnold, a transzvesztita nem kedvel.
2013. júl. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 miau99 ***** válasza:
100%
Te is ki szoktad beszélni Cilit a háta mögött, és te is jobban kedveled Bettit, ne csodálkozz, hogy ez kölcsönös. És most lehet, hogy nagyon jóba vagy Cilivel, de ha ez változik, és Bettivel akarsz lenni, akkor ne csodálkozz azon se, hogy már Bettinek sem leszel olyan szimpatikus. Beszéljétek meg ezt az egész helyzetet, de szerintem ha csak úgy dobáljátok egymást, mint egy labdát, hogy most Betti a szimpatikusabb, de egy héttel később már Cili, és 5 nappal később már megint Betti, akkor ez nem igazi barátság. Előbb utóbb az egyikőtök meg fogja unni, hogy rendszeresen megváltozik róla a véleményetek, és elmegy más barátokat keresni.
2013. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ők mindenek, csak a legjobb barátnőid nem, ha így viselkedtek egymással.:)
2013. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!