Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szolnokon, a környékén, vagy...

Szolnokon, a környékén, vagy csak simán Szolnok megyén belül keresnék igaz barátnőt. Tudnátok segíteni, melyik oldalon tudnék ilyen embert találni, ha itt nem is?

Figyelt kérdés

Elegem lett abból, hogy folyamatosan barátokat keresek, és mindig írnak egy nagy csomóan, de aztán szépen lassan megszakad a kapcsolat, ahogy kiderül, hogy messze lakunk egymástól. Pedig nekem a távolság nem lenne akadály egy igaz barátnőnél! Van már skype, telefon... És attól ugyanúgy lehet személyesen is találkozgatni, csak nyilván sokkal ritkábban.

Nem szerettem volna erre kényszerülni, de sajnos muszáj lesz. Szóval Szolnok megyén belüli lelki társat keresek. Ha itt nincs is olyan, valaki megtudná írni nekem, melyik oldalon lehet így helyileg keresni barátokat? Előre is köszönöm! 22/L


2013. júl. 28. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni, hogy akik messzebb laknak és nem zavarja őket a távolság, azok is írhatnak! :)
2013. júl. 28. 19:02
 2/5 anonim válasza:
Már megörültem, hogy végre találok valakit, aki viszonylag közel lakik hozzám ( én is JNSZ megyében lakok), de én csak 16 éves vagyok. :(
2013. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

BPesti vagyok, jöhetek?:))

21L

2013. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Első Válaszoló, semmi gond azzal, hogy 16 éves vagy. :)

Második Válaszoló, veled is szívesen barátkozom!

Köszi, hogy írtatok! :)

2013. júl. 29. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok, de hamarosan Szolnokra költözünk, és nem ismerek senkit.XD Szóval írhatnál :) 17/L
2013. aug. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!