Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezeljem a mostani...

Hogy kezeljem a mostani helyzetet velük?

Figyelt kérdés
Van két barátom akikkel elég jóban vagyunk, de néha nagyon furcsán viselkednek. Vannak olyan helyzetek(különösen egy ember közelében), amikor úgy viselkednének, mintha nem ismernének és körülbelül nem is érdekli őket, hogy ott vagyok-e vagy nem. Megpróbálok odamenni hozzájuk beszélgetni, ők meg mereven bámulnak egy ideig a semmibe, meg se próbálnak beszélgetni(még válaszolgatni is alíg), és pár perc után átmennek a fent említett személyhez és teljesen jól elvannak, annak ellenére, hogy néha órákig beszélünk. És a dolog ami legjobban zavar a dologban, hogy én próbálok velük mindig kedves és jófej lenni de ez akihez annyira húznak egy s'ggfej aki kb. szét oltogat mindenkit(őket is) és szerintük ez rohadtuk szórakoztató. mit kezdjek egy ilyen helyzetben?

2013. júl. 28. 20:24
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőlük mi a bajuk pontosan. Vannak más barátaid is? Ha igen, akkor inkább légy azokkal!
2013. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!