Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretne valaki többszöri...

Szeretne valaki többszöri beszélgetős kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Eléggé egyedül vagyok, barátom nincs barátnőm se, mert szakítottunk( 4 évig tartott) és a társasági körömben nincsenek olyan emberek akikkel bármilyen értelmes kapcsolatot fel lehetne építeni. Lehetőleg lányt keresek mert velük jobban lehet lelkizni én meg nagyon szeretek:) Írhat fiú is, bárki akinek lenne kedve többször dumálni skypeon. Ja 16 éves vagyok és max velem egykorúakat keresek de a legjobb 1-2 évvel idősebb lenne.

2013. júl. 30. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Írnál magadról valamit? Mi az érdeklődési köröd stb... Így hogy senki nem tud semmit, így ne várj sok jelentkezőt. Annak nincs értelme hogy valaki rád ír, aztán nem is tudtok semmiről beszélni.
2013. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fú hát rengeteg mindent tudnék mondani. Nagyon fontos számomra a bizalom. A mai világban úgy érzem szinte senkiben nem bízhatsz, én pedig nagyon vágyakozom az után hogy valakiben megbízhassak, és szeretném érezni a másik félé felől is a bizalmat irántam. Őszinte szeretek lenni. Sőt utálom ha nem lehetek őszinte. Olyan családban élek ahol nem lehetek önmagam. Nem tudok még elszabadulni és egy teljesen más embert akar az apám faragni belőlem mióta élek, mint amilyen vagyok. Imádom a nyugalmat, itthon nagyon sok a feszültség és ez miatt a jellemem is megváltozott, énis feszültebb lettem.. Rengeteget tudok dumálni...ha elkezdek pl mesélni valamiről most is itt magamról, akkor nem nagy vonalakban írnám legszívesebben hanem kirészleteznék mindent a végletekig:) Volt egyszer egy lány barátom, egy osztályba járt velem, és ő egy kicsit szerelmes volt belém én viszont nagyon élveztem a baráti kapcsolatunkat, nagyon csinos leányzó volt és a barátságunk előtt énis szerelmes voltam belé de végül maradt a barátság. Ölelkeztünk állandóan de ennél több soha nem történt és ő is tudta hogy nem szabad elrontani a baráti viszonyt..igazából soha nem szimpla barátság volt ez, annál több. Odavagyok a számítógépekért, informatikus szeretnék lenni. Megértő vagyok együttérző..sokan mondják hogy a belsőm olyna mint egy lányé mert annyit érzelgek:D 173 centi vagyok, 65 kilónál nem több, szőke vagyok kék a szemem. Karatézok és röplabdázok. Ha valakit konkrét dolog érdekel amit nem írtam le akkor szóljon. Ja és volt egy négy évig tartó párkapcsolatom.
2013. júl. 30. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én szeretek társalogni meg embereket megismerni, ha gondolod írj egy privátot.
2013. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
írj privit, ha gondolod :) 16/L
2013. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!