Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szívesen kötnék barátságot,...

Szívesen kötnék barátságot, olyan emberekkel akikre jellemzőek az alábbiak, lehetséges?

Figyelt kérdés

Nos , az a helyzet hogy az eddigi barátaim nem igazán váltották be a hozzájuk fűzött reményeimet . Ezért otthagytam őket, és szeretnék új barátságokat kötni, ha lehet.

Tehát : szívesen barátkoznék fiúval és lánnyal egyaránt , csak velem hasonló korosztállyal , azaz 15-16 éves barátokra lenne szükségem , legyen ez a barát történelemkedvelő , szeressen olvasni , legyen kreatív , szívesen beszélgessen bármiről és persze jófej legyen . :)


Szívesen ismerkednék nem túl nagy baráti körrel rendelkező egyénekkel , vagy társaságkedvelő , kibontakozni vágyó emberekkel , persze ez így nem kitétel . Bárki írjon :)



2013. aug. 1. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszek a történelemben, csak azt hiszem el amit megéltem, szeretek olvasni ha van ami le tud kötni, szívesen beszélgetek bármiről. Baráti köröm jelenleg gyakorlatilag nincs, de kedvelem a társaságot, szeretnék kibontakozni. DE! Nem vagyunk egy korosztály

27F

2013. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Oké, egy évvel kilógok a sorból, de szerintem még belefér. 17/L
2013. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
oké h leírtad a számodra ideális barátot,de ez nem igazán sok információ.am te hol laksz?
2013. aug. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Első!

Nem hiszel a történelemben? Ezen jókat derülök, de a slusszpoén az hogy 27 éves vagy!

2013. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!