Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy tekintenétek egy...

Ti hogy tekintenétek egy internetes haverra, mennyire lenne számotokra fontos?

Figyelt kérdés
Ha interneten jól el tudtok beszélgetni, élőben nem tudtok találkozni.
2013. aug. 1. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen barátom. Igazából ő szerelmes volt belém, de a hatalmas távolság miatt semmi értelme nem lenne a kapcsolatnak. Én teljes mértékben barátként tekintek rá. Remélem ő is...Amúgy néha úgy érzem, hogy kihasználom. Ráírok, ha unatkozok vagy a barátaim közül senki se ér rá, de néha meg nagyon idegesít, hogy jön a hülye kérdéseivel. Nem olyan fontos számomra, mivel soha nem találkoztunk. Nem halok bele, ha egy hétig nem beszélünk.
2013. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok netes haverra tettem szert így 9 év alatt, de eddig csak egyetlen egyel tartott ki 7 éven keresztül a barátság.
2013. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos. 6 éve beszélek vele, azt hiszem valamennyire beleszerettem. Ha a közelben lakna biztos, hogy viszonozná, de semmi esély arra, hogy találkozunk, így csak barátok maradunk, amíg meg nem unjuk egymást. Remélem életem végéig tartjuk a kapcsolatot, legalább az interneten, meg telefonon.
2013. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg 3 internetes haverom van. Az egyik egy lány kb. 4-5 éve ismertem meg. Jókat szoktunk beszélgetni, de mostanság elég ritkán.

A másik kettő az fiú. Őket egy internetes játékban ismertem meg. Az egyikkel komolyabban is eltudok beszélgetni. Megbeszéltük, hogy majd ha egyetemre megyünk, akkor majd összefutunk, mert egy városban fogunk továbbtanulni.

Amúgy számomra elég fontosak, mert tényleg jó fej embereket ismertem meg. Van pár ember, akikkel sajnos megszakadt a kapcsolat, azt tényleg sajnálom.

2013. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!