Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak a barátnőimnek,...

Mit mondjak a barátnőimnek, ha nincs kedvem menni velük medencézni?

Figyelt kérdés
Már többször lemondtam az ilyen medencés, meg otthon lévő kis partikat, de ha nyilvános helyekre megyünk, mint étterem, kávézó, azokat nem szoktam. Az a gondom, hogy nem érzem velük valami jól magam, kb. negyed óránként nézem az órát, hogy már mennyi az idő. Nem tudok teljesen felszabadult lenni velük, ráadásul úgy érzem magam, mintha én valami kis semmi lennék hozzájuk képest. A legrosszabb az az, ha velük vagyok, akkor kicsit megnémulok, egyszerűen nem tudom, hogy mit mondhatnék nekik, és hogy azt hogyan tegyem. Konkrétan még a gondolkozás is megszűnik ilyenkor a fejemben.
2013. aug. 3. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ebből a férfiak nem csinálnak gondot... Szia(sztok), nem érek rá, más dolgom van.


Esetleg ráfogod arra, hogy megjött. Ti nők úgy is szépen tudjátok mondani a dolgaitokat :)

2013. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

"Nem tudok teljesen felszabadult lenni velük"

Ezzel elárultál mindent. Röviden: ők nem a Te barátnőid.

2013. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd én elmegyek helyetted:)

F

2013. aug. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!